"...Іншої кишені де взяти гроші немає, тільки Ваша..."

28.07.2013 20:10

Якщо в магазині вам під виглядом ковбаси продадуть липові гілки, а з перукарні, заплативши гроші, ви вийдете з такою ж зачіскою, як і увійшли до неї, то як мінімум ви задумаєтеся, що вас, схоже, обдурили. І або ніколи більше не повернетеся в даний заклад, або спробуєте відстояти свої права як споживач.
У разі ж, якщо вас обманює держава, то розвернутися і піти або спробувати відстояти свої права стає набагато складніше. Особливо, якщо врахувати, що боротися з вами держава буде за ваші ж гроші, які із завидною регулярністю намагається витягнути з ваших кишень у вигляді різних податків і зборів.
Теоретично в обмін на податки, які платять громадяни, держава повинна забезпечувати надання цілого комплексу різноманітних послуг і, як мінімум, виконувати і гарантувати виконання норм Конституції. Тільки великий фанатик «покращення» або провокатор на зарплаті може стверджувати, що в Україні існує безкоштовна медицина і освіта або ж що українці можуть реалізувати своє право на житло. Між іншим, все це гарантовано Конституцією. На практиці ж домогтися реалізації своїх прав вельми проблематично, якщо не сказати неможливо.
Однак, з кожним роком українські чиновники (яких, незважаючи на кризу, стає все більше і більше і вони споживають все більше і більше бюджетних коштів на своє утримання) придумують все нові і нові податки, які знов-таки будуть використовуватися для «поліпшення життя вже сьогодні »цих самих чиновників і подальшого збільшення їх кількості.
Трохи більше року тому Україна стала світовим лідером за кількістю податків і зборів, залишивши далеко позаду їнші країни. Проте вже в цьому році ми можемо спостерігати зростання кількості податків і мало не щодекадні ініціативи про введення нових зборів.
У порівнянні з минулим роком в Україні вже стало більше податків і сборов.В зокрема, був введений податок на нерухомість, підвищено акцизи на тютюн і алкоголь, введені спеціальні імпортні мита на автомобілі. Регіональна влада (поки що не в усіх областях України) своїми рішеннями ввела місцеві податки на збір грибів, ягід, лікарських рослин, ловлю риби і т.д.
Найближчим часом у планах у влади ввести податок на продаж-купівлю валюти; спеціалізовані збори з продажів побутової техніки і комп'ютерів, оснащених пристроями зчитування інформації з електронних носіїв; мобільних телефонів, планшетів та інших гаджетів, що містять модулі бездротового зв'язку в стандарті Вай-Фай. До утилізаційних збору на автомобілі планують додати утилізаційний збір на різні види упаковки, починаючи від картонно-паперової і закінчуючи пластико-і склотарою. З «заробітчан», які приносять в економіку України більше грошей, ніж усі українські та іноземні олігархи разом узяті у вигляді прямих інвестицій, планується брати 15% податок на грошові перекази.
А остання ініціатива Мінсдоха і зовсім вражає уяву: в Україні збираються ввести паралельне стягування з податку на додану вартість (ПДВ) і податку з обороту. Чого немає в жодній країні світу ... І це тільки короткий перелік вже здійснених і планованих  ініціатив, а пройшло тільки півроку.
Українська держава - це найефективніший і нахабний злодій в країні. З ним не може зрівнятися ніхто: ні за обсягами вкраденого у населення, ні за ступенем безкарності.
Якщо в обмін на податки, держава не надає громадянам необхідні їм послуги, то вона повертається до витоків свого зародження і стає тим, ким і була спочатку - так званим «стаціонарним бандитом». Саме цей процес ми і спостерігаємо всі роки незалежності України.
Інформаційне агентство: ua-slovo.net

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.