5-7 серпня на Львівщині відбуватиметься фестиваль «Ту Стань!»

05.08.2016 12:02

У селі Урич в Сколівському районі запропонують гостям зануритися в середньовічний побут, взяти участь в різноманітних майстер-класах, навчитися середньовічним танцям, виліпити справжню чашку на гончарному крузі, постріляти з лука, подивитись на лицарські бої, змагання на конях та штурм фортеці.

«Упродовж 5-7 серпня у селі Урич в Сколівському районі триватиме фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!», – повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Цього року ідеєю фестивалю є події XIII століття, мета яких була об'єднати Європу в бою проти монголів. Ці три дні працюватимуть три сцени, кожна з яких стане островом середньовічного життя.

Фестивальні майданчики розмістяться на території заповідника «Тустань» біля скель, де у ІX-XІІI століттях стояла дерев’яна фортеця – унікальна архітектурна споруда. Організатори  фестивалю мають на меті привернути увагу до цієї культурної спадщини, адже подібних аналогів поєднання скелі та фортеці не існує.

Уявити велич Тустанської фортеці в цьому році допоможе водяна стіна, на яку проектуватимуть 3D зображення середньовічного укріплення. Гостям фестивалю «Ту Стань!» пропонують зануритися в середньовічний побут, взяти участь в різноманітних майстер-класах, навчитися середньовічним танцям, виліпити справжню чашку на гончарному крузі, постріляти з лука, подивитись на лицарські бої, змагання на конях та штурм фортеці.

Також на літературній галявині проведуть поетичний турнір. Особливий гість літературної частини – Олександр Ірванець. На завершення фестивалю гостей чекає лазерне шоу та вечірній концерт.

Окрім того, під час фестивалю відбудеться відкриття інтерактивної скульптурної групи «Щит Європи». Відвідувачі самостійно зможуть «оживляти» скульптуру, приводячи її в рух».

 Джерело: http://dailylviv.com/news/kultura/5-7-serpnya-na-lvivshchyni-tryvatyme-festyval-tu-stan-video-35018

 

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.