Анексований Крим повністю знеструмлений, на півострові введено режим НС - ЗМІ

22.11.2015 11:17

Про це повідомляє ТАСС із посиланням на директора компанії "Крименерго" Віктора Плакіда.

"Крим повністю відключений, подробиць повідомити не можу", - сказав він.

Факт відключення електроенергії підтвердили також в регіональному управлінні російського МНС.

Місцеві енергетики почали підключати об'єкти життєзабезпечення до резервних джерел живлення. "Зараз задіюються всі резервні джерела енергопостачання, включаючи мобільні генератори і електростанції. В першу чергу підключаються соціальні об'єкти та об'єкти життєзабезпечення", - повідомило ТАСС джерело в окупаційному уряді півострова.

У так званому "міністерстві енергетики Криму" працює оперативний штаб, який координує дії всіх служб, що займаються енергозабезпеченням півострова.

За словами заступника начальника регіонального управління МНС Олексія Фрідмана в окупованому Криму у зв'язку з припиненням електропостачання введений режим надзвичайної ситуації, додає ТАСС.

"У зв'язку з відключенням електроенергії в Криму введено режим НС рішенням глави уряду. У зв'язку з цим всі підрозділи МНС приведені в готовність", - сказав він.

Раніше УНІАН повідомляв, що увечері 21 листопада поблизу Чаплинки знову підірвали вже пошкоджені раніше електроопори.

   Джерело: http://www.unian.ua/society/1190336-aneksovaniy-krim-povnistyu-znestrumleniy-na-pivostrovi-vvedeno-rejim-ns-zmi.html
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/society/1190336-aneksovaniy-krim-povnistyu-znestrumleniy-na-pivostrovi-vvedeno-rejim-ns-zmi.html

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.