Через хакерську атаку на сайт ЛОДА відкрили провадження

19.08.2015 20:46

Розпочато досудове розслідування за фактом хакерської атаки на сайт Львівської ОДА.

Про це 19 серпня інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Як повідомляється, за вказівкою прокурора Львівської області у зв’язку з несанкціонованим втручанням у роботу офіційного веб-сайту ЛОДА на місце події виїхала слідчо-оперативна група спеціалістів з кіберзлочинності та було негайно зареєстровано кримінальне провадження за ст.361 КК України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку).

За процесуального керівництва прокуратури з метою повного, всебічного та об’єктивного розслідування вказаного злочину створено групу слідчих із числа працівників органів ГУ МВС України у Львівській області.

Хід досудового розслідування перебуває на контролі прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, офіційний сайт Львівської ОДА зазнав кількох хакерських атак. Зараз триває робота, щоб відновити нормальне функціонування інтернет-порталу. До цієї роботи залучені розробник сайту, хостмайстер та представники Служби безпеки України.

Сьогодні зранку інформаційний ресурс облдержадміністрації був недоступним для читачів. Згодом сайт з’явився з фотографіями президента РФ Путіна, міністра МЗС Росії Сергія Лаврова та іншими ілюстраціями, які ображають Україну та українців.

 Джерело: ЗІК

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.