ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ГАЗУ ЛЬВІВЩИНИ ЗАПРАЦЮВАВ «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ»

18.11.2015 19:19

ПАТ "Львівгаз" відкрив споживачам повний доступ до даних особових рахунків. Із 17 листопада на сайті 104.ua запрацював новий сервіс компанії - "особистий кабінет".

Особистий кабінетОсобистий кабінетФОТО: 104.ua

З його допомогою можна в максимально зручний спосіб керувати даними свого особового рахунку. Зокрема такими, як оплата за газ та покази лічильника. А також стежити за іншими змінами, які відбуваються у рахунку користувача та повністю контролювати їх. 

Скористатися “особистим кабінетом” можуть усі споживачі регіону - від населення, до представників приватних підприємств на ім'я яких відкрито особовий рахунок. Використання такого сервісу дає можливість у будь-який зручний час здійснити оплату, подати, а також звірити покази свого лічильника. Найважливіше, що користувачам “Особистого кабінету” повністю відкриті усі дані за їхнім рахунком. Вони можуть переглядати історію з датами оплат та подачі показань лічильника, дізнатися про свій поточний тариф та баланс. Якщо ж у споживача виникнуть запитання, він має можливість одразу, в режимі онлайн, звернутися до фахівця компанії, написати скаргу чи записатися до керівництва на прийом. 

“Із збільшенням ціни на газ до нас почало звертатися багато споживачів з питаннями нарахувань. Деякі з них навіть думали, що їм навмисно щось «докручено» в квитанції. Щоб зняти усі питання та зробити систему нарахування прозорою ми повністю відкрили доступ до абонентської бази через сервіс «особистого кабінету». І тепер кожен споживач має можливість оперативно дізнатися про актуальну ціну та усі дані, які відображені в рахунку» - розповів голова правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко. 

Новий сервіс зручний у користуванні, має простий та зрозумілий інтерфейс. Окрім того споживачі можуть легко та швидко пройти у ньому реєстрацію, яка займає всього кілька хвилин. Для цього необхідно знати номер свого особового рахунку та останню суму платежу за газ.

Однак, просимо зауважити, що на сьогодні «особистий кабінет» працює в тестовому режимі. Тому, якщо при реєстрації чи користуванні виникають технічні проблеми, споживачам необхідно звернутися у службу підтримки support@104.ua, або листом безпосередньо із кабінету. 

З детальною інструкцією реєстрації та використання «особистого кабінету» можна ознайомитися на сайті 104.ua в публікації «Як зареєструватись», або за номерами контакт-центру 032-2907-104; 067-21-77-104.

   http://lv.104.ua/ua/for-clients/do-uvagi-klijentiv/id/dlja-spozhivachiv-gazu-lvivschini-zapracjuvav-osob-14880

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.