До громадян України, громадських організацій та партійних осередків, Верховної Ради України.

05.09.2016 20:45

03.09.2016
Останнім часом як на сайті Верховної Ради, так і на сайті Міністерства регіонального розвитку з’явилися чергові законопроекти, покликані прискорити процес примусового об’єднання громад. Зокрема, йдеться про законопроекти «Про засади адміністративно-територіального устрою України», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо добровільного приєднання територіальних громад)», тощо.
Хочемо наголосити, що зазначені проекти суперечать цілому спектру чинних законодавчих актів, перетворюють на фарс виборчий процес, жорстко порушують норми Конституції України. 
Автори пропонованих змін завбачливо вважають зміни до Конституції (що мали б узаконити їхні «креативні» підходи) такими що начебто проголосовані, а її чинні норми «необов’язковим баластом». Фактично група осіб в уряді чи в близьких до уряду бізнес – структур узурпувала владу у державі і керує як депутатським корпусом, так і цілими гілками законодавчої та виконавчої влади в цілому. Ніхто з авторів цих законопроектів і навіть цілого спектру вже прийнятих останнім часом неконституційних законів (мовчання Конституційного суду є лише ознакою бутафорності в Україні цього органу), навіть не думає про можливу подальшу відповідальність за такі кроки. 
Хочеться нагадати таким горе-творцям законодавства, що український народ не зобов’язаний виконувати неконституційні закони, а будь-який суд України згідно з рішенням Верховного суду ще 1996 року має право користуватися нормами Конституції як нормами прямої дії і не зобов’язаний дотримуватись неконституційних законів. 
Вважаємо, що такі дії уряду плодять хаос у державі, загрожують національній безпеці в умовах фактичних воєнних дій. 
Хочемо зазначити, що ми розуміємо необхідність зміни політичної системи в Україні в цілому, що передбачає кропітку та повсякденну роботу над спектром основних реформ щодо виборчої, місцевого самоврядування, судової, правоохоронної систем та системи оплати праці. Зміна уряду в даному випадку є лише частковим несистемним кроком.
Водночас, перетворення процесу державного управління на фарс та нехтування базовими принципами державотворення однозначно вимагають для цього уряду негайної відставки.
Від Львівської області Ігор Гурняк, Роман Олексевич,
Від Івано-Франківської області Олександр Вуйцик, Любомир Волосянко
Від Чернігівської області Андрій Кеня,
Від Закарпатської області Андрій Гоца, 
Від Запорізької області Володимир Михайленко, Юлія Тютюнник
Від Дніпропетровської області Світлана Дьякова,
Від Хмельницької області Лілія Крайчинська,
Від Кіровоградської області Ігор Степура,
Від Черкаської області Анатолій Ковальов,
Від Одеської області Інна Перун,
Від Донецької області Олександр Лук’янов,
Від Херсонської області Олександр Базилєв,
Від Вінницької області Олександр Коц,
Від Харківської області Андрій Лобян,
Від Луганської області Ігор Запрудський,
Від Київської області Володимир Пархонюк,
Від Полтавської області Юрій Нос

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.