Євромайданівець Михайло Гаврилюк до тортур силовиків.

24.01.2014 20:55
Михайло Гаврилюк , якого показово катували українські силовики , вважав Евромайдан " Майдановою Січчю " і готовий був " майданувати " хоч сто років
Відома журналістка і блогер Наталя Радулова впізнала в чоловікові героя одного зі своїх репортажів про Майдан .

"Зараз прізвище Михайла відоме не тільки мені , а й усій Україні . " Хлопець , над яким знущався " Беркут" - доброволець з Четвертої козацької сотні Самооборони " , - пише вона у своєму Живому журналі .

За словами Радулової , вона зустріла Мішу кілька днів тому на Майдані:
 
"Він рубав дрова і охоче зі мною спілкувався - поки йому не кинув у спину сніжок хтось із козаків : " Стеж за язиком! " . Міша обурився:" А що я такого сказав ! " . Йому відповіли зі сміхом : " Якби розповів щось серйозне , то я б в тебе не снігом , а сокирою кинув " . Звичайно , співрозмовник явно не все повідав мені " про всі свої походеньки " . Але що він побажав відкрити , я описала в статті , яка вийшла в журналі" Огоньок " .
 
Далі журналіст наводить цитати з свого тексту .
 
" Четверта сотня , до бою!"
 
" Ви про Запорізьку Січ чули ? - Михайло Гаврилюк рубає дрова , тріски летять . - Ось і ми розташувалися табором. У нас тут МАЙДАНІВСЬКФ Січ" .
 
Михайло - козак з Чернівецької області , і в своїй сотні він виконує обов'язки завгоспа .
Добуває куриво - біля кожного блокпоста стоять пластикові ящики для добровільних пожертвувань і " цигарок для охорони" ( " сигарет для охорони" ) , приносить їжу - на майдані кілька пунктів безкоштовного харчування , здає речі в прання - цим займаються місцеві жителі. Але головний його обов'язок - дрова. Їх привозять підприємці з співчуваючих ...
 
Михайло залишив у своєму селі дружину і господарство. " Що дружина може сказати козакові ? Де потрібно народу , там і він. А вона і без мене нормально живе , не голодує , звикла . Я сам з села , спочатку кілька років у місті поневірявся , потім знову додому повернувся. Посіяв озимину , 75 соток вручну , як діди наші , йшов і сіяв . Така пшеничка зійшла , як цвяшки. Рукою проводиш , а вона стоїть , остренькая .
 
Так що до березня , я думаю , ніякої роботи не буде. Потім приїду , город посаджу і знову назад . А то можна найняти людину за 100-150 гривень на день , і він мені сам все зробить . Де гроші візьму? Та хоч де !  Можна шапки козачі шити і продавати їх за 150 гривень , є вже покупці " .
 
Михайло згоден " майданувать " і до літа , і до президентських виборів 2015 року. "Я балдію від цього життя. Все є , всього вдосталь . Я ходжу , вітаюся з усіма , спілкуюся , всі брати , всі щасливі , в любові , в єдності. Сьогодні ми прокинулися від команди: " Четверта сотня , до бою! "- Я біжу з усіма і не знаю , куди біжу .
 
Виявляється , це супостати з "Молодих регіонів " прийшли рано вранці , тихенько , щоб розбирати наші барикади. Вони ж теж кров гаряча , пригоди шукають. Але ми на них налетіли , як ті бджоли з Вулика (бджоли з вулика ) , вони розвернулися і під наші крики " Банду - геть!" цокали по Хрещатику. Перемога ! Радість ! Я не знаю , як я буду жити , якщо це закінчиться "
 
Михайло говорив про те, що готовий стояти ще хоч сто років на Майдані і що поки Янукович йому не так вже і заважає: "Він у мене на шиї або що? Хай сидить поки що чувак, до пори до часу. Я думаю, що коли -нибудь прийде розум до нього все-таки ... ". 
 
Але в той же час він марить і про майбутнє: "Підуть маленькі майданята, підросте покоління ... Покоління підросте - взагалі біда буде".
 
http://life.pravda.com.ua/person/2014/01/24/149733/
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.