Голова Львівської ОДА заборонив відвідувати ліси

10.08.2015 21:03

На території області зафіксовано суттєве підвищення денної температури повітря до 34° тепла, місцями спека до 37°, без опадів.

На більшій частині території області спостерігається висока пожежна небезпека (4 клас), у північній частині території–пожежна небезпека (5 клас). У зв'язку із цим набрала чинності норма про заборону відвідування лісів населенням відповідно до розпорядження голови Львівської державної адміністрації.                                 

Відтак Львівське обласне управління  лісового та мисливського господарства закликає мешканців області утриматися від відвідування лісів, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем, бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території. Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека наголосив: «Ніколи не підпалюйте стерню та траву на полях і в лісі. Якщо побачите, що  це роблять інші, постарайтеся їх зупинити  і поясніть, чим небезпечне спалювання трави. Пожежу легше попередити ніж зупинити. Тому, шановні громадяни, подбайте про Ваше здоров’я та Ваших дітей! І не забувайте, що спалюванням завдається шкода здоров’ю всім оточуючим людям!».

За словами Анатолія Дейнеки, невелике загорання трави можна загасити самому – іноді досить просто затоптати полум’я, або залити його водою. Якщо ж пожежа розгорілася, то слід якнайшвидше потрібно зателефонувати до служби порятунку за телефоном «101» чи повідомити лісову охорону (телефон: 297-61-21) або органи місцевого самоврядування. За випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків передбачено накладення штрафу на громадян від 170 до 340 грн, а на посадових осіб від 850 до 1190 грн.

Про це повідомили сьогодні, 10 серпня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.