Історія однієї курви від Братів Гадюкіних

15.10.2015 12:36

Музичний гурт Брати Гадюкіни презентував кліп на нову композицію "Історія Однієї Курви". Режисером анімаційного ролика став Борис Денисевич із "Moka animation studio".

Відео та пісня присвячені виборам в Україні і змальовують узагальнений образ кандидата у депутати, який знову і знову прямує до влади.Ігор Мельничук, бас-гітарист гурту, коментує:
 

Історія проста – треба йти голосувати і думати, кого ти обираєш. Треба згадувати історію кожного персонажа, який скакав по всіх партіях та блоках, а тепер знову лізе до влади.
Створюючи «Курву» зверхідеї чи зверхзадачі ми собі не ставили. Історія ходить по колу, а ми за нею, тому в політиці багато людей, яким вже давно час на сміттєвище. Зараз ми бачимо на вуличних бордах виборчі пики, що вже років 10-15 не зникають. Ми провокуємо сьогодні думати кого обирати, щоб завтра не ходити знову на Майдан, не кидати пляшками, щоб люди не ставали під кулі.
 

Відзначимо, що екранізована пісня створена у нетиповій для Гадюкіних стилістиці мюзікла, й увійде до рок-опери "Башти Вавілону", роботу над якою музиканти почали цієї осені.

Павло Крахмальов, клавішник колективу:
 

Пісня і кліп про те, що важливо починати із себе і своєї сім’ї. Спитай себе: чому ти не ходиш чи ходиш на вибори, чому тобі все рівно, кого обираєш? Або чому ти власноруч обираєш президента чи депутата, а за півроку у Фейсбуці пишеш, що «всьо пропало»? Адже то ти собі не довіряєш, власному вибору. Треба довіряти собі, не бути байдужими до своєї долі й голосувати. Бо сьогодні багато обраних серед незваних, але є чимало достойних людей, яким треба дати можливість працювати. Ми віримо у молоде покоління
http://1576.com.ua/news/istoriya-odnieyi-kurvi-vid-brativ-gadyukinih-1385
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.