Із радіо Дубневичів звільнилось 90% колективу через незгоду з керівництвом

31.08.2016 23:26
27 співробітників (90% творчого колективу) львівської радіостанції «FM Галичина» виступили проти принципів роботи директора Олександри Гнатик.
 
На прес-конференції у середу, 31 серпня, вони повідомили, що засновники станції їх не почули, то ж вони змушені були написати заяви на звільнення.
 
Свою заяву щодо конфлікту з директором співробітники радіо раніше опублікували в соцмережах. У ній, зокрема, зазначається, що останньою краплею, яка переповнила чашу їхнього терпіння, був цілеспрямований вплив на зрив процесу встановлення Національного та Світового рекорду з безперервного мовлення у прямому ефірі двох ведучих, який Юля Бєльська та Валентина Барзолевська за підтримки небайдужого колективу встановили до Дня незалежності України цього року.
 
«Склалось враження, що директор, перебуваючи у відпустці, не могла допустити успіху команди без неї, а побачивши, чого підлеглі досягли, почала приймати вітання», – заявили співробітники радіостанції.
 
Також серед «заслуг» Олександри Гнатик перед колективом вони назвали такі:
 
постійний пресинг, зневага та обман у роботі;
присвоєння собі заслуг розвитку радіостанції, які по праву належать попередньому керівнику;
внесення розбрату, зштовхування працівників між собою і спостереження, яким чином вони будуть виходити зі штучно інспірованої ситуації;
тиск на ведучих, які вже бояться пропонувати нові проекти, оскільки все сприймається з насмішками й образами;
самодурство керівника, що перешкоджає працівникам займатися безпосередніми обов’язками;
намагання звільнити професійних ведучих за особистою неприязню, а не за професійними якостями;
тотальна комерціалізація ефіру без внесків на промоцію та розвиток взаємин з потенційними клієнтами та партнерами і попри потребу у створенні іміджевого контенту;
відсутність фактичних ідей як керівника з подальшим присвоюванням заслуг і паразитуванням на творчому колективі;
гальмування розвитку радіостанції;
особиста промоція як наріжного каменя успіху радіо ФМ «Галичина», а не самого радіо і його колективу;
систематичне та багаторівневе зловживання службовим становищем;
маніпулювання фінансами без індексації зарплат і належної прозорості;
систематичне порушення трудового законодавства у контексті посадових інструкцій, наказів за підприємством, питань матеріальної відповідальності та інвентаризації.
Ведучий Юрій Залізняк під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив, що тиждень тому колектив радіо передав особі, яка «має стосунок до власників», колективного листа з підписами більшості співробітників, в якому йшлося про необхідність зняття Олександри Гнатик з посади.
 
Сьогодні відбулися збори, на яких колективу запропонували компроміс – перевести Гнатик лише на комерційний напрям роботи, новим директором призначити нейтральну людину, але при цьому щоб звільнилися керівники всіх відділів, які виступили проти керівництва.
 
«Нас не влаштував такий компроміс, ми одна команда», – заявили ведучі радіо.
 
Співробітники також повідомили, що з власниками радіостанції безпосередньо не спілкувалися.
 
Перед тим, як покинути радіо, ведучі вийшли в ефір і подякували слухачам за підтримку.
 
Діана Гайворонюк, більше відома як ведуча «Діанка», заявила, що з працівниками, які виступили проти керівництва, «вже поводяться, як з зеками». «На радіо вже поміняли всі замки, міняється код на вхідних дверях», – сказала вона.
 
Керівник «FM Галичина» Олександра Гнатик у свою чергу прокоментувала ситуацію на своїй сторінці у Facebook, обмеживши доступ до поста лише для «друзів».
 
«Ознайомившись зі звинуваченнями в мій бік, я приходжу до висновку, що вони лежать в площині банальних особистих образ за мої дії як керівника, які полягали у спонуканні їх до якісного виконання своїх робочих обов’язків, – заявила, зокрема, Олександра Гнатик. – В результаті працівники прийняли рішення залишити радіо. Що ж, це їхнє рішення, я була готова на переговори із кожним. Радіо продовжує свою роботу, з деякими вимушеними тимчасовими змінами в ефірі».
 
Радіо «FM Галичина» розпочало мовлення в ефірі наприкінці 2010 року. Мовлення ведеться у чотирьох областях – Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській.
 
Як відомо, радіостанція «FM Галичина» належить братам Богдану та Ярославу Дубневичам. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/08/31/iz_radio_dubnevychiv_zvilnylos_90_kolektyvu_cherez_nezgodu_z_kerivnytstvom_823832
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.