Кваліфікаційні змагання з шахів серед початківців

14.03.2016 19:01

13 березня 2016 року в Городоцькому молодіжно-спортивному центрі проходили кваліфікаційні змагання з шахів серед початківців.
В турнірі прийняли участь 20 юних шахістів з Бродів, Львова та Городка. Для виконання нормативу ІV спортивного розряду необхідно було у 8 поєдинках набрати 5 очок.

Змагання проходили за швейцарською системою у 8 турів. Норматив ІV спортивного розряду виконали сім учасників турніру серед яких і троє дошкільнят.
Приємно здивував наймолодший учасник змагань чотирьохрічний львів’янин Звіринський Данило, вихованець тренера Андрія Греха, .який здобувши 5 очок посів 4 місце серед хлопчиків та став четверторозрядником.
Гідно виступили також і вихованці Городоцького дитсадка «Барвінок» п’ятирічні Яна Саврун та Максим Артим. Яна здобувши 6 очок посіла друге загальне місце та перше місце серед дівчат. Максим з 5 очками посів третє місце серед хлопчиків.
Норматив 4 розряду виконали також львів’яни Луців Артур тренер М.Костів та Роман Каріна тренер А.Грех.
Нагадаю шаховій спільноті, що на сьогоднішній день одинадцять вихованців Городоцького дисадка «Барвінок» А.Стодівка, М.Хім’як, Д.Клок, Ю.Бучковський, А.Криса, А.Мотика, А.Опанасик, В.Жезло, В.Абрамкін, Я.Саврун та М.Артим, які у вересні цього року стануть першокласниками виконали норматив четвертого розряду.
Срібну нагороду турніру серед хлопчиків з 5,5 очками здобув вихованець молодого пустомитівського тренера Миколи Костіва львів’янин Янішевський Маркіян.
Переможцем турніру заслужено став третьокласник з міста Лева Роман Яблонський в активі якого 7 очок з 8 можливих, тренер М.Костів.
Побажаєм ювілярам наполегливо працювати і вже найближчим часом виконати норматив ІІІ спортивного розряду.
Переможці змагань нагороджені кубком, дипломами та медалями.
Одного очка забракло городківчанам О.Герман та А.Дегтяннікову, а також юним львівським шахістам Л. Гульчевському та Н.Марко до виконання ІV розряду. Переконаний, якщо діти і надалі будуть наполегливо працювати то вже на наступних змаганнях їм підкориться норматив ІV розряду.
19-20 березня 2016 року в Городоцькій ЗОШ №5 відбудеться відкрита першість м.Городка з шахів.
До участі в змагання допускаються всі бажаючі діти, пенсіонери, чоловіки, жінки, юнаки та дівчатка які мають підготовку не нижче ІІ розряду.
Реєстрація учасників з 9.00 до 10.30. Урочисте відкриття о 10.45 год. Початок змагань о 10 годині.