«Львівська дорога святого Якова» подовжує свій маршрут до Судової Вишні

09.09.2015 19:10

Братство святого апостола Якова продовжує прокладати «Львівську дорогу святого Якова Via Regia». 12 вересня відбудеться одноденне піше паломництво від Городка до Судової Вишні, яке стане другим етапом прокладання маршруту. Учасники пройдуть ще 25 км «Дороги святого Якова».

Розпочнеться зустріч о 8.00 на площі біля костелу в Городку, де відбудеться благословення, а вже від церкви Благовіщення паломники вийдуть на Шлях.

«Учасники відвідають церкву святих Петра і Павла у селі Долиняни, де знаходиться ікона св. Якова. Потім перейдуть до села Милатин, у якому розташований костел і церква св. Дмитра. У Барі, наступному селі, також відвідають церкву святого Дмитра. А у селі Довгомостиська пілігрими завітають до церкви Преображення Господнього», – йдеться у повідомленні.

Завершиться паломництво у Судовій Вишні близько 17.00.

Нагадаємо, перший етап прокладання маршруту відбувся 25 липня. Тоді учасники здійснили паломництво зі Львова до Городка. Загалом «Львівську дорогу святого Якова» планують з’єднатися із Європейським Шляхом. Для цього маршрут повинен дійти аж до Шегинь.

 Джерело: ЗІК

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.