Майно виробника соків Galicia заарештовано

30.08.2015 16:42

Майно виробника соків Galicia заарештованоПечерський суд Києва наклав арешт на майно компаній "Яблуневий дар" (ТМ Galicia) і "Танк Транс", які належать Тарасу Барщовському.

Арешт був накладений за зверненням Генеральної прокуратури, яка вважає, що посадові особи цих компаній незаконно заволоділи правами Державної іпотечної установи на суму 1,41 млрд грн. Підставою для арешту майна став взаємозалік між компаніями Барщовського та американською компанією "Cargill", яка таким чином вивела свої інвестиції з "Дельта Банку" за рахунок погашення кредитів "Яблуневий дар" (ТМ Galicia) і "Танк Транс".

Як випливає з матеріалів судового розгляду, "Дельта Банк" виступив кредитором компаній "Яблуневий дар" і "Танк Транс" на суму близько 110 млн євро. Частково поручителем за цими кредитами виступив сам Тарас Барщовський. У підсумку, коли банк почав зазнавати труднощів, йому вдалося отримати кредит у Державної іпотечної установи на суму 1,41 млрд грн.

У забезпечення цього кредиту було передано борги компаній "Яблуневий дар" і "Танк Транс". Проте внаслідок проведених взаємозаліків ДІУ позбулося забезпечення щодо кредиту. Львівські новини онлайн додають, що незважаючи на рішення суду, в ДІУ побоюються, що повернення коштів буде дуже складно домогтися.

Як повідомив один з високопоставлених співробітників Державної іпотечної установи, вони отримали інформацію про те, що Барщовський веде переговори через першого заступника генпрокурора Олега Заліска про зняття претензій ГПУ до компаній "Яблуневий дар" і "Танк Транс".
expres.ua

 

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.