Міністр соцполітики хоче розпустити державну службу занятості.

12.09.2015 21:51

Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявив, що робитиме все можливе для розпуску Державної служби зайнятості України.

Про це повідомляє Galnet з посиланням на 5 канал.

«У нинішньому стані Державна служба зайнятості існувати не може. І тому я буду і надалі робити все, щоб розпустити цю службу в нинішньому її вигляді і створити на її базі якраз ефективну мобільну службу – Національне агентство праці, яка не буде займатися тендерними процедурами, за що і власне був затриманий пан Кашуба, а все таки займатиметься своєю основною функцією – надання людям якісних послуг із працевлаштування громадян», – сказав він.

Міністр соцполітики висловив побажання, щоб нова структура служби зайнятості запрацювала вже з 1 січня 2016 року. «Я хотів би, щоб уже наприкінці вересня – на початку жовтня законопроект поступив до Верховної Ради України і дуже хотілося, щоб до кінця року ВР проголосувала за реформу у службі зайнятості, і щоб з 1 січня 2016 року запрацювала нова ефективна, не бюрократична, не корупційна структура служби зайнятості в Україні», – зазначив П.Розенко.

Нагадаємо, вчора, 11 вересня, на хабарі затримали голову Держслужби зайнятості (Центрального апарату) Ярослава Кашубу, а сьогодні, 12 вересня, погорів на хабарі ще один посадовець Держслужби зайнятості.

Джерело: 

http://galnet.org/news/321142-rozenko-hoche-rozpustyty-derzhsluzhbu-zajnyatosti

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.