На Городоччині скандал через 50 гектарів землі

22.12.2014 21:41

Громада вимагає звільнення голови Городоцької райдержадміністрації, який хотів привласнити величезне поле за селом Монастирець Городоцького району.

Мешканець села Монастирець Володимир один з тих, хто має сертифікат на ділянку землі за селом Монастирець. Незабаром ця земля могла б належати. «Якщо сертифікатом користується людина, яка його має, то на базі цього документу, він може стати власником. При йьому громада втрачає право власності на цю землю», – розповів він. 

Та земля може й не дістатися ні пану Володимиру, ні його односельчанам. Близько п’ятдесяти гектарів поля за селом Монастрець, за словами громади, хотів незаконно захопити діючий голова Городоцької райдержадміністрації Андрій Хамик. Очільник району ж заперечує все, мовляв, ніякого стосунку до цієї землі він немає.

«Я ніколи не був членом господарства, ніколи не претендував, і в жодних документах моє ім’я не фігурує», – зазначив голова Городоцької РДА Андрій Хамик.

«Батько голови Городоцької РДА написав заяву про те, щоб йому видали 50 гектарів землі на території Монастирецької сільської ради поза межами населеного пункту. Навіть колись влада не могла собі дозволити роздати землі, які підлягають розпаюванню, тому ми були шоковані, коли таке сталося тепер. Ми вчасно відреагували. Якби цю землю справді приватизували чи дали в оренду, то люди не мали би вже місця, де скористатися своїм правом на земельну частку», – розповів депутат Городоцької районної ради, голова комісії з питань економіки і бюджету Роман Дунис.

Активісти громадсько-журналістського руху «Народний контроль» підтримали ініціативу громади, яка вимагала на сесії районної ради звільнення Андрія Хамика. У відповідь почули лише невдоволені крики невідомої групи чоловіків та погрози.

«Коли я побачила, як розкрадають наші землі, то не могла залишитися осторонь. На мене  чинили тиск дзвінками якісь невідомі вже два дні, так само чинили тиск і на сесії, бо не хотіли пропускати», – прокоментувала активістка руху «Народний контроль» Ганна Беспалюк.

Відео за посиланням : https://www.youtube.com/watch?v=jaQkbw4kTkk

http://zik.ua/ua/news/2014/12/22/na_gorodochchyni_guchnyy_skandal_cherez_50_gektariv_zemli_551124

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.