На Городоччині суттєво зросла зарплата та інвестиції у соціально-культурні об’єкти

28.01.2016 18:49

У 2015 році середня заробітна плата у Городоцькому районі збільшилась на 59% та становила понад 3700 грн. Порівнюючи із попереднім роком, також суттєво, у понад 8,5 раза, зросли обсяги інвестицій на будівництво соціально-культурних об’єктів – із 4,7 млн до 40,6 млн гривень.

Про це у середу, 27 січня, розповів голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк, звітуючи перед громадою про результати роботи влади. На звіті також був присутній перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, – повідомляє прес-служба ЛОДА.

За словами Володимира Ременяка, торік підприємства району наростили обсяги реалізації промислової продукції (товарів, послуг). Зокрема, річний показник очікується на рівні 1,4 млрд гривень (109,2 %). Серед виробників, котрі суттєво збільшили рівень реалізованої продукції – ТОВ «Бадер Україна», ТОВ «Яблуневий Дар» та ТОВ «Інсталпласт-ХВ».

Керівник району теж розповів, що Городоччина минулого року посіла друге місце в обласному рейтингу за обсягами прийнятого в експлуатацію житла – на 10 тис. населення 3033,6 кв м загальної площі, та перше місце за темпами зростання надходжень податку на землю – на 78,5 %. Окремо він також зазначив, що районний бюджет 2015 року вдалось перевиконати на понад 11 млн гривень (близько 40 %).

Під час звіту йшлось про необхідність завершення у поточному році будівництва ряду навчальних закладів: ІІ черги Городоцького НВК №5, ІІ черги Комарнівської ЗОШ І-ІІІ ст., введення в експлуатацію садочків в селах Долиняни та Галичани, а також відкриття Заверещицького та Добрянського НВК.

У районі планують також суттєво покращити матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я, впровадити енергозберігаючі технології в системи опалення та активізувати роботу із залучення альтернативних джерел фінансування.

Розглянули також й інші проблемні питання, які турбували громаду, зокрема, стан доріг, пільговий проїзд у пасажирському транспорті, встановлення «негазових» котлів та інше.

Підсумовуючи звіт керівництва району, заступник голови ОДА Ростислав Замлинський закцентував увагу на максимальному використанні земельного ресурсу, як основного джерела наповнення місцевих бюджетів. Також він наголосив на необхідності проведення реформи децентралізації, створенні територіальних громад та закликав керівників сільських і седищних рад максимально залучати кошти міжнародної технічної допомоги.

 Джерело: ЗІК

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.