На Львівщині пройшов ІІІ Світовий конгрес бойків

09.08.2015 21:12

6-9 серпня Турківський район став місцем зустрічей для етнографічних спільнот українців.

6-9 серпня Турківський район приймав учасників та гостей ІІІ Світового конгресу бойків. Упродовж цих днів Турківщина стала місцем зустрічей  для етнографічних спільнот українців.

Також на конгресі побували представники української діаспори Канади, Великобританії, Словаччини. З вітальним словом виступив заступники голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний.

Зокрема, він зачитав вітання організаторам, учасникам та гостям ІІІ Світового конгресу бойків від Президента України Петра Порошенка: «Трудолюбиві люди чудового Карпатського краю завжди вражали світ своєрідністю буття, невичерпною силою, старовинними звичаями, обрядами, ремеслами та художніми промислами. Безцінні надбання культури Бойківщини захоплюють та манять своєю неповторністю. Бойки подарували Україні видатних політиків, полководців, митців, вчених, письменників, багато з яких відомі у Європі та світі. Щиро вдячний вам за збереження культурної самобутності й духовності, за патріотизм та любов до України».

Глядачам представили колорит українських пісенних та хореографічних традицій у виконанні колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців. Також виступив ансамбль «Горгани»: фольклорний колектив продемонстрував звичаї українського весілля.

dailylviv.com

 

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.