На озері Задорожньому люди почали валити паркани. Синютка утік

27.08.2015 22:29

Голова Львівської ОДА Олег Синютка намагався відмовити активістів валити незаконно зведені паркани на озері Задорожне, втім люди проігнорували заклик очільника Львівщини і вже почали зносити незаконне огородження. Про це з місця події інформує кореспондент Львівського порталу

77

У коментарі Львівському порталу Олег Синютка заявив, що власники, які незаконно обгородили озера мають забрати їх протягом двох тижнів. Якщо ж цього не станеться, то 10 вересня він готовий сюди приїхати з бульдозером і знести незаконно зведену огорожу.

Відповідаючи на уточнююче питання журналіста про те, як губернатор ставиться до того, що активісти нині хочуть показово звалити один паркан, Синютка відповів, що він не шоумен, а голова ОДА і його справа діяти в межах чинного законодавства.

Після того як представники влади покинули територію озера, активісти взялися зносити огорожу самовільно. Вони ламають паркани один за одним.

Додамо, що участь у цьому беруть активісти ГФ «Рабів до раю не пускають», “Варта 700″, “Варта1″, “Народна самооборона Львівщини”, “Самооборона Львівського Євромайдану” та Економічний бойкотни рух та нардеп Володимир Парасюк.

Фото: Олег Радик, Святослав Драбчук

http://portal.lviv.ua/news/2015/08/27/na-ozeri-zadorozhnomu-lyudi-pochali-valiti-parkani-sinyutka-utik

 

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.