"Партія зла" набирає популярності в соціальних мережах.

20.10.2015 20:25
В соціальних мережах поширюються пародії на політичні партії України, котрі продовжують бій в цій божевільній передвиборчій гонці. Цього разу серед інших «креативних» рішень в назвах організацій і текстах білбордів з'явилася «Партія зла».
 
Темні сили зла згустилися над Україною, партія «Блок Дарта Вейдера» побореться на майбутніх виборах до місцевих органів влади. Однак їхній лідер, сам Дарт Олексійович Вейдер, який змагався з Петром Порошенком за президентське крісло, на своєму сайті називає себе не «силою зла», а виключно «кандидатом з людським обличчям». Як повідомляють місцеві ЗМІ, міністерство юстиції України офіційно зареєструвало партію зла. Сам Дарт Вейдер заявив, що не очікував такого розвитку події. За його словами, він готувався до створення «тіньового» кабінету міністрів, але всесвіт йому посприяв, і партію легалізували ». Однак, на сайтах міністерства юстиції і ЦВК України про це немає інформації.
 
Творчий користувач мережі у відповідь на такий пасаж створив цикл рекламних фотожаб для Фейкової партії України.
  Джерело : http://news-for.me/2015/10/19/e-hhit-seti-v-ukraine-na-vybory-idet-partiya-zla-foto/
  
    PS: Якби і решта українських партій були чесними з своїми виборцями, то також визнали б що вони нам не друзі, а йдуть у владу щоб відстоювасти свої  "шкурні" інтереси. 
 
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.