Пазли сходяться, є надія що пік протистояння пройдено, хоча хто знає що там в рукаві у шулера.

15.02.2015 12:35

384653228.jpg

В нічному зверненні під-час припинення вогню устами Порошенка світова спільнота послала Путіну останній меседж, ключовими словами в котрому були "...Одержавши удар по обличчю ми не підсавимо другу щоку ... маємо план дій котрий не хочу розголошувати...". Думаю що цей план не є великим секретом і в разі не припинення вогню заключатиметься він в слідуючому: з понеділка підуть нові санкції Заходу; відключення Росії від SWIFT (міжнародна міжбанківська система передачі і здійснення платежів); одержання від США і Канади оперативних розвідданих з супутників; масові поставки озброєння і військової техніки; взяття під контроль за допомогою НАТО морського і повітряного простору і мясорубка для окупанів  в зоні АТО  до остаточної перемоги над ворогом.

Крім того вчорашня заява лідерів G7 підтверджує серйозність намірів світової спільноти і підримку України.

%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B1%D0%B5%D0%B7.jpg

Сьогодні зранку з'явилась інформація, що Росія скликає Раду Безпеки ООН де має запропонувати свою резолюцію по Україні. Очевидно це ще один з пунктів Мінських домовленностей, до цього часу нам невідомий. Очевидно цією резолюцією Захід має намір  дати можливість Путіну вийти з ситуації, в котру він сам себе загнав, зберігши лице "без хірургічного втручання косметолога", хоча-б в очах своїх ватників.

Як повідомляють РИА НОВОСТИ

 "Россия внесла в Совет Безопасности ООН проект резолюции с одобрением принятых 12 февраля в Минске договоренностей по урегулированию украинского кризиса. Цель - поддержать пакет минских договоренностей без каких-либо интерпретаций", - сообщили в ведомстве.
...Рассчитываем на то, что резолюция будет принята единогласно. Предварительно заседание СБ намечено на воскресенье".

   Олег Ягель

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.