Перед Львівською оперою з’явиться «сухий» фонтан

17.03.2016 17:56

Фонтан перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької». Фото: Микола Тис/ZIK

Депутати Львівської міської ради на сесії 17 березня підтримали ухвалу «Про спорудження «сухого» фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької».
 
За це рішення проголосувало 50 обранців, передає кореспондент ІА ZIK.
 
Таким чином депутати дозволили Галицькій райадміністрації демонтувати фонтан перед Львівською оперою балансовою вартістю 1 млн 478 тис. 940 грн. На його місці благодійний фонд «Сокар Благо» встановить «сухий» фонтан за умови попереднього погодження договору з постійною комісією інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики, постійною комісією законності, депутатської діяльності та свободи слова і постійною комісією з питань комунальної власності.
 
Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 4 березня надав Галицькій районній дозвіл на демонтаж фонтану на просп. Свободи.
 
Як раніше повідомлялося, перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької встановлять новий фонтан. Переробити фонтан зголосився благодійний фонд «Сокар Благо». Аби мати підстави реалізувати проект, він попросив рішення виконкому ЛМР, згідно з яким міськрада не заперечує проти такої ініціативи.
 
«Поки немає остаточного проекту. Є лише ідея сформувати фонтан за останнім європейським зразком, коли він перебуває в одній площині з гранітною поверхнею, а вся гідравліка всередині. Це дозволяє не втрачати багато води під час випаровування і експлуатувати цю площу взимку (ходити по тій поверхні)», – розповів Ю. Чаплінський. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/03/17/pered_lvivskoyu_operoyu_zyavytsya_suhyy_fontan_68203 
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.