Перелік виборчих дільниць 124 виборчого округу

19.04.2014 22:14
Номер дільниці Місцезнаходження Опис меж
ВД № 460149 школа, к.2, 1-й поверх
вул.Окружна, 104, с.Андріянів, Городоцький р-н, Львівська обл., 81564
с.Андріянів
ВД № 460150 школа, к.1, 1-й поверх
вул.Шкільна, 70, с.Бартатів, Городоцький р-н, Львівська обл., 81551
с.Бартатів, с.Воля-Бартатівська
ВД № 460151 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Шкільна, 15, с.Братковичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81524
с.Братковичі
ВД № 460152 школа, к.8, 2-й поверх
вул.Театральна, 169В, с.Березець, Городоцький р-н, Львівська обл., 81570
с.Березець
ВД № 460153 школа, к.3, 1-й поверх
вул.Митрополита Йова Борецького, 39, с.Бірче, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
с.Бірче, с.Піски
ВД № 460154 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Миру, 52А, с.Бучали, Городоцький р-н, Львівська обл., 81560
с.Бучали
ВД № 460155 Народний дім, к.2, 1-й поверх
вул.Центральна, 3, с.Вишня, Городоцький р-н, Львівська обл., 81540
с.Вишня, с.Яремків
ВД № 460156 санаторій "Любінь Великий", бібліотека, 1-й поверх
вул.Львівська, 16, смт Великий Любінь, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
смт Великий Любінь – вул.А.Шептицького, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Курортна, вул.Лугова, вул.Львівська: 3–62, 65, 67, 69, 71–71 к.А, 73–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–103, 105, 107–109 к.А, 111, 113, 115, 117–121, 123, 125, 127, 129–129 к.А, 131, 133, 135, 137, 139; вул.М.Грушевського, вул.Мельничука, вул.П.Орлика, вул.П.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Сонячна, вул.Тебенщина, вул.У.Кармелюка, вул.Червоної Калини, вул.22-го Січня
ВД № 460157 школа, спортивна зала, 1-й поверх
вул.Січових Стрільців, 2, смт Великий Любінь, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
смт Великий Любінь – вул.Бічна О.Довбуша, вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Івасюка, вул.Волинська, вул.Вчительська, вул.Галицька, вул.Городоцька, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.Замкова, вул.І.Миколайчука, вул.Київська, вул.Кудрява, вул.Липова, вул.Л.Українки, вул.Львівська: 122, 124, 126–126 к.А, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144–144 к.А, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176–176 к.А, 178, 180, 182, 184, 281–440; вул.О.Довбуша: 1–59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; вул.Олімпійська, вул.Подільська, вул.Сільськогосподарська, вул.Січових Стрільців
ВД № 460158 школа мистецтв, дзеркальна зала, 1-й поверх
вул.Львівська, 173, смт Великий Любінь, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
смт Великий Любінь – вул.В.Стефаника, вул.І.Багряного, вул.Кам’янка, вул.Коротка, вул.Львівська: 64, 66–66 к.А, 68, 70, 72, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–279; вул.М.Заньковецької, вул.Оболонь, вул.О.Довбуша: 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–80 к.А, 82–82 к.А, 84, 86–86 к.А, 88, 90, 92, 94, 96, 98–261; вул.О.Олеся, вул.С.Крушельницької, вул.Т.Шевченка
ВД № 460159 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Зелена, 41А, с.Вовчухи, Городоцький р-н, Львівська обл., 81507
с.Вовчухи
ВД № 460160 школа, к.2, 4, 1-й поверх
вул.Шкільна, 2, с.Галичани, Городоцький р-н, Львівська обл., 81523
с.Галичани
ВД № 460161 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Джерельна, 59А, с.Годвишня, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
с.Годвишня
ВД № 460162 школа №3, фойє, 1-й поверх
вул.Перемишльська, 28, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
м.Городок – вул.А.Шептицького, вул.Виговського, вул.Горішня, вул.Д.Галицького, вул.Заводська, вул.Заставська, вул.І.Сірка, вул.Перемишльська: 17–102; вул.П.Калнишевського, вул.Св.Миколая, вул.Скітник, вул.У.Кармелюка
ВД № 460163 АПП "Львівське", к.5, 2-й поверх
вул.Комарнівська, 66, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
м.Городок – вул.В.Стуса, вул.Г.Сковороди, вул.Запорізької Січі, вул.Комарнівська, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.М.Менцинського, вул.М.Павлика, вул.П.Мирного, вул.Промислова, вул.Соборна
ВД № 460164 Народний дім "Просвіта", праве крило, 1-й поверх
вул.майдан Гайдамаків, 5, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
м.Городок – вул.Б.Лепкого, вул.Валова, вул.Джерельна, вул.Д.Яворницького, вул.Є.Коновальця, вул.І.Франка, вул.Коротка, вул.Л.Мартовича, вул.майдан Гайдамаків, вул.М.Гоголя, вул.М.Коцюбинського, вул.Незалежності, вул.Нижні Пасіки, вул.Паркова, вул.Перемишльська: 5–15; вул.Підгай, вул.Шкільна, вул.Я.Мудрого
ВД № 460165 філія Городоцького райавтодору, актова зала, 1-й поверх
вул.П.Сагайдачного, 27, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
м.Городок – вул.Біласа, вул.Верхні Пасіки, вул.В.Стефаника, вул.Галицька, вул.Г.Григоренка, вул.Г.Хоткевича, вул.Данилишина, вул.Зарицького, вул.І.Крип’якевича, вул.Княгині Ольги, вул.М.Кривоноса, вул.М.Чурай, вул.М.Шашкевича, вул.Нова, вул.П.Дорошенка, вул.Підгір’я, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.С.Крушельницької, вул.Т.Шевченка, вул.Українська
ВД № 460166 Городоцька районна Мала академія мистецтв ім.П.Андрусіва, к.3, 1-й поверх
вул.Л.Мартовича, 1, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
м.Городок – вул.Будзановського, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Винниченка, вул.В.Івасюка, вул.Г.Кірпи, вул.І.Вишенського, вул.І.Котляревського, вул.Львівська: 6–95, 99, 101, 103–105, 113–115, 117, 121, 123 к.А, 125–129, 131–133, 135, 141–145, 150; вул.М.Лисенка, вул.Огієнка, вул.Озаркевича, вул.Р.Шухевича, вул.Стасюка, вул.Тарнавського, вул.Чайківського
ВД № 460167 школа №5, фойє, 1-й поверх
вул.В.Чорновола, 8А, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
м.Городок – вул.Артищівська, вул.Б.Антонича, вул.Володимира Великого, вул.В.Симоненка, вул.В.Чорновола, вул.Гетьмана Полуботка, вул.Д.Вітовського, вул.І.Богуна, вул.І.Вергуна, вул.І.Мазепи, вул.Кульчицької, вул.Львівська: 96–98, 100, 102, 106–110 к.А, 116, 118–118А, 122, 124, 130, 134, 136–138, 147, 151–281 к.А, 285, 287, 291–293, 303–465; вул.Маковея, вул.М.Заньковецької, вул.О.Довбуша, вул.С.Бандери, вул.Січинського, вул.С.Людкевича, вул.Сонячна, вул.С.Петлюри, вул.Яворівська
ВД № 460168 Народний дім, фойє, 1-й поверх
вул.Львівська, 729, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
м.Городок – вул.Львівська: 284–284 к.А, 286, 290 к.Б, 302, 469–793;
ВД № 460169 школа №4, спортивна зала, 1-й поверх
вул.Авіаційна, 122, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
м.Городок – вул.Авіаційна
ВД № 460170 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Козацька, 1, с.Градівка, Городоцький р-н, Львівська обл., 81532
с.Градівка
ВД № 460171 школа, фойє, 1-й поверх
вул.Нова, 17, с.Грімне, Городоцький р-н, Львівська обл., 81565
с.Грімне
ВД № 460172 школа, коридор, 1-й поверх
вул.Зелена, 15, с.Добряни, Городоцький р-н, Львівська обл., 81530
с.Добряни, с.Підмогилка
ВД № 460173 школа, кабінет української мови, 1-й поверх
вул.Сонячна, 87А, с.Долиняни, Городоцький р-н, Львівська обл., 81506
с.Долиняни
ВД № 460174 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Зелена, 1А, с.Дроздовичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81501
с.Дроздовичі
ВД № 460175 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Передміська, 93, с.Дубаневичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81541
с.Дубаневичі
ВД № 460176 школа, спортивна зала, 1-й поверх
вул.Січових Стрільців, 17, с.Заверешиця, Городоцький р-н, Львівська обл., 81511
с.Заверешиця, с.Зушиці
ВД № 460177 Завидовицький НВК, к.4, 13, 14, 1-й поверх
вул.Підгірна, 54, с.Завидовичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81533
с.Завидовичі, с.Залужани
ВД № 460178 школа, їдальня, 1-й поверх
вул.Підгайська, 20, с.Зашковичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81534
с.Зашковичі
ВД № 460179 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Гайова, 57, с.Зелений Гай, Городоцький р-н, Львівська обл., 81531
с.Зелений Гай
ВД № 460180 школа, к.2, 1-й поверх
вул.Зелена, 3, с.Катериничі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81562
с.Катериничі, с.Литовка
ВД № 460181 Керницький НВК, фойє, 1-й поверх
вул.1-го Травня, 108, с.Керниця, Городоцький р-н, Львівська обл., 81550
с.Керниця, с.Велика Калинка, с.Любовичі
ВД № 460182 школа, кабінет математики, 1-й поверх
вул.Річна, 38, с.Кліцько, Городоцький р-н, Львівська обл., 81564
с.Кліцько, с.Заболоття, с.Якимчиці
ВД № 460183 школа, спортивна зала, 1-й поверх
вул.Львівська, 2, м.Комарно, Городоцький р-н, Львівська обл., 81562
м.Комарно – вул.Башта, вул.Гайдамацька, вул.Гора: 1–15, 18–172; вул.Городоцька: 1–27, 29 к.А, 31–31 к.Б, 35, 39–93; вул.Діброва, вул.Зелена, вул.Зелена Бічна, вул.Злуки, вул.І.Богуна, вул.Кос-Анатольського, вул.Лип’я, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Львівська Бічна, вул.М.Коса, вул.М.Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Ольхового, вул.Петрика, вул.Розливка, вул.Сонячна, вул.Тершаківця, вул.Т.Шевченка, вул.Черника, вул.Щирецька
ВД № 460184 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Січових Стрільців, 40, м.Комарно, Городоцький р-н, Львівська обл., 81562
м.Комарно – вул.Галицька, вул.Гончарська, вул.Гора: 17; вул.Городоцька: 28–28 к.Б, 30, 32, 36; вул.Замкова, вул.І.Франка, вул.Коротка, вул.О.Утриска, вул.Полева, вул.Річкова, вул.Самбірська, вул.Січових Стрільців, вул.Троїцька, вул.Шевська, вул.Ю.Дрогобича, пл.І.Франка
ВД № 460185 школа, кабінет української мови, 1-й поверх
вул.Центральна, 2, с.Коропуж, Городоцький р-н, Львівська обл., 81542
с.Коропуж
ВД № 460186 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Польова, 4, с.Косівець, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
с.Косівець
ВД № 460187 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Центральна, 19, с.Лівчиці, Городоцький р-н, Львівська обл., 81574
с.Лівчиці
ВД № 460188 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Морозівка, 8А, с.Лісновичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81520
с.Лісновичі
ВД № 460189 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Кринична, 9, с.Малий Любінь, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
с.Малий Любінь
ВД № 460190 Мавковицький НВК, фойє, 1-й поверх
вул.Лугова, 183, с.Мавковичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81552
с.Артищів, с.Мавковичі
ВД № 460191 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Черлянська, 1А, с.Мальованка, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
с.Мальованка, с.Поріччя, с.Поріччя-Грунтове
ВД № 460192 школа, фойє, 1-й поверх
вул.Лугова, 24, с.Милятин, Городоцький р-н, Львівська обл., 81530
с.Бар, с.Милятин
ВД № 460193 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Шкільна, 15, с.Мильчиці, Городоцький р-н, Львівська обл., 81531
с.Мильчиці
ВД № 460194 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Головна, 102, с.Монастирець, Городоцький р-н, Львівська обл., 81557
с.Монастирець, с.Поляна, с.Тершаків
ВД № 460195 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Жовтнева, 315, с.Мости, Городоцький р-н, Львівська обл., 81557
с.Мости
ВД № 460196 школа, їдальня, 1-й поверх
вул.Січових Стрільців, 25А, с.Мшана, Городоцький р-н, Львівська обл., 81512
с.Мшана
ВД № 460197 адмінбудинок сільської ради, к.1, 1-й поверх
вул.Дрогобицька, 1А, с.Нове Село, Городоцький р-н, Львівська обл., 81573
с.Нове Село
ВД № 460198 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Шевченка, 2А, с.Переможне, Городоцький р-н, Львівська обл., 81561
с.Переможне – вул.Зелена: 64–272; вул.Центральна: 77–554;
ВД № 460199 ННВЦ "Комарнівський", актова зала, 1-й поверх
вул.П.Сагайдачного, 1, с.Переможне, Городоцький р-н, Львівська обл., 81561
с.Переможне – вул.Бічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Двохрядна, вул.Зелена: 1–63; вул.Лесі Українки, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.П.Сагайдачного, вул.Т.Шевченка, вул.Центральна: 1–76; вул.Шкільна
ВД № 460200 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Центральна, 1, с.Підзвіринець, Городоцький р-н, Львівська обл., 81574
с.Підзвіринець, с.Грабине
ВД № 460201 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Зарічна, 33, с.Побережне, Городоцький р-н, Львівська обл., 81561
с.Побережне
ВД № 460202 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Шевченка, 110, с.Повітно, Городоцький р-н, Львівська обл., 81510
с.Повітно, с.Залужжя
ВД № 460203 школа, коридор, 1-й поверх
вул.Садова, 20, с.Поріччя Задвірне, Городоцький р-н, Львівська обл., 81535
с.Поріччя Задвірне
ВД № 460204 школа, к.1, 1-й поверх
вул.Весела, 48, с.Путятичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81531
с.Путятичі
ВД № 460205 адмінбудинок сільської ради, актова зала, 1-й поверх
вул.Центральна, 50Б, с.Речичани, Городоцький р-н, Львівська обл., 81520
с.Речичани
ВД № 460206 школа, спортивна зала, 1-й поверх
вул.Шевченка, 42, с.Родатичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81521
с.Родатичі, с.Молошки
ВД № 460207 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Жовтнева, 11, с.Романівка, Городоцький р-н, Львівська обл., 81542
с.Романівка
ВД № 460208 школа, к.1, 1-й поверх
вул.Оріхова, 42А, с.Стоділки, Городоцький р-н, Львівська обл., 81553
с.Стоділки
ВД № 460209 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Огородня, 3Б, с.Суховоля, Городоцький р-н, Львівська обл., 81513
с.Суховоля – вул.Бічна Зелена, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.Довбуша, вул.Залізняка, вул.Залуг, вул.Зелена, вул.Зимноводська, вул.І.Гонти, вул.І.Сірка, вул.І.Франка, вул.Кобилянської, вул.Липова, вул.Н.Яремчука, вул.Огородня, вул.Окружна, вул.Підлісна, вул.Соборна, вул.Тарнавського, вул.Чорновола, вул.Шкільна, вул.Шкільна Бічна, вул.Явірна
ВД № 460210 школа, коридор, 2-й поверх
вул.Шкільна, 1А, с.Суховоля, Городоцький р-н, Львівська обл., 81513
с.Суховоля – вул.Архипенка, вул.Броварі, вул.В.Івасюка, вул.Відродження України, вул.Вітовського, вул.Вітовського Бічна, вул.Гайдамацька, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Є.Коновальця, вул.Залізнична, вул.Л.Українки, вул.Мисливська, вул.Мисливська Бічна, вул.М.Приймаченко, вул.Озерна, вул.Полуботка, вул.Рибальська, вул.Січових Стрільців, вул.Соснова, вул.Шевченка, вул.Шухевича, вул.Ягідна
ВД № 460211 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.В.Великого, 119, с.Татаринів, Городоцький р-н, Львівська обл., 81571
с.Татаринів, с.Паланики
ВД № 460213 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Весела, 44, с.Тулиголове, Городоцький р-н, Львівська обл., 81572
с.Тулиголове
ВД № 460214 школа, кабінет для молодших класів, 1-й поверх
вул.Вишнева, 198, с.Тучапи, Городоцький р-н, Львівська обл., 81522
с.Тучапи
ВД № 460215 Угрівський НВК, кабінет української мови, 1-й поверх
вул.Піддублянська, 31, с.Угри, Городоцький р-н, Львівська обл., 81553
с.Угри
ВД № 460216 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Першотравнева, 8, с.Хишевичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81543
с.Хишевичі
ВД № 460217 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.9-го Травня, 2А, с.Черляни, Городоцький р-н, Львівська обл., 81554
с.Черляни
ВД № 460218 Народний дім, актова зала, 1-й поверх
вул.Вербицького, 25А, с.Черлянське Передмістя, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
с.Черлянське Передмістя
ВД № 460219 школа, к.1, 1-й поверх
вул.Солонична, 61, с.Чуловичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81562
с.Чуловичі
ВД № 460220 адмінбудинок сільської ради, к.1, 1-й поверх
вул.Шкільна, 10, с.Шоломиничі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81532
с.Шоломиничі
ВД № 460221 Городоцька центральна районна лікарня, актова зала, 2-й поверх
вул.М.Коцюбинського, 18, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
Комунальний заклад Городоцької районної ради "Городоцька центральна районна лікарня"
ВД № 460222 Тулиголівська туберкульозна лікарня, к.2, 1-й поверх
вул.Весела, 65, с.Тулиголове, Городоцький р-н, Львівська обл., 81572
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Тулиголівська туберкульозна лікарня Городоцького району Львівської області"
ВД № 460743 народний дім, танцювальний зал, 1-й поверх;
вул.Грушевського, 18, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
м.Мостиська – вул.А.Сахарова, вул.Б.Лепкого, вул.Виговського, вул.В.Івасюка, вул.Дорошенка, вул.Є.Гребінки, вул.З.Скварка, вул.І. Миколайчука, вул.І.Богуна, вул.Княгині Ольги, вул.Конотопської битви, вул.М.Вербицького, вул.М.Гоголя, вул.М.Грушевського: 8–10, 12–18, 20, 24, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–44, 46–88; вул.М.Хвильового, вул.Н.Левицького, вул.О.Маковея, вул.П.Орлика, вул.П.Панча, вул.Р.Шухевича, вул.Словацького, вул.Яворницького, вул.Я.Мудрого: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 65, 67, 71, 73, 75–77, 79, 81, 83, 85, 89–89В, 91–93, 95–95Б, 97–97А, 99, 101, 103–105, 113–113Б, 417, б/н; вул.Я.Яреми
ВД № 460744 школа №1, спортивний зал, 2-й поверх;
вул.Міцкевича, 7, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
м.Мостиська – вул.А.Міцкевича, вул.Білозіра, вул.Валова, вул.Галицька: 3, 7, 9–11, 13–19, 21, 23, 25, 27–29, 31–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–49, 51–53, 55–91; вул.Завада, вул.Загороди, вул.І.Мазепи, вул.І.Павла ІІ, вул.І.Підкови, вул.І.Франка, вул.Л.Курбаса, вул.О.Довбуша, вул.Пекарська, вул.Поповича, вул.Січова, вул.Т.Костюшка, вул.16 Липня, пл.Ринок: 8–46;
ВД № 460745 школа №2, вестибюль, 2-й поверх;
вул.Т.Шевченка, 2, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
м.Мостиська – вул.А.Чайковського, вул.Б.Антонича, вул.Будзиновського, вул.Б.Хмельницького, вул.Гайдамацька, вул.Галицька: 2, 4–4/2, 8, 12, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50, 54–54А; вул.Глібова, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського: 11, 19–19А, 21–23, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 35, 37, 39, 45, 113, б/н; вул.М.Менцинського, вул.Перемишльська, вул.Перемишльська бічна, вул.П.Мирного, вул.Полуботка, вул.Промислова, вул.П.Сагайдачного, вул.С.Людкевича, вул.Т.Шевченка: 1–34, 36, 40, 42, 44, 46, 50; вул.Федьковича, пл.Ринок: 2–5;
ВД № 460746 школа №3, їдальня, 1-й поверх;
вул.Сагайдачного, 9, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
м.Мостиська – вул.В.Стуса, вул.Героїв Крут, вул.Г.Сковороди, вул.Коновальця, вул.М.Аркаса, вул.М.Коперніка, вул.М.Коцюбинського, вул.М.Лисенка, вул.Н.Кобринської, вул.Олени Теліги, вул.О.Фредра, вул.С.Бандери, вул.С.Крушельницької, вул.С.Наливайка, вул.Стрілецька, вул.Т.Шевченка: 35А, 37–39, 41, 43, 45, 47, 51–247, б/н; вул.У.Кравченко, вул.1 Грудня, пров.Новий, автодорога Мостиська-Самбір-Борислав-Дрогобич
ВД № 460747 школа, кл.5В, 1-й поверх;
вул.Рудниківська, 52, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
м.Мостиська – вул.Вишнева, вул.Годинівська, вул.Залізнична, вул.М.Бажана, вул.М.Шашкевича, вул.Огієнка, вул.Петрушевича, вул.Польова, вул.Рудниківська, вул.Садова, вул.С.Байдали, вул.Східна, вул.Я.Мудрого: 48, 50, 52, 54А, 56–56Б, 58–60А, 64, 66, 68–70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 94, 96–96А, 98–98А, 100–100Б, 102, 106–112, 114–407, 419–493; вул.22 Січня
ВД № 460748 народний дім, актова зала
пл.І.Франка, 4, м.Судова Вишня, Мостиський р-н, Львівська обл., 81340
м.Судова Вишня – вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Д.Галицького бічна, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Заводська-бічна, вул.І.Вишенського, вул.Квітнева, вул.Кільцева, вул.Кути, вул.Лермонтова, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Терешкова, вул.Яворницького, пл.Івана Франка, пров.Банний, пров.Гірський, пров.Піонерський: 1–2, 4;
ВД № 460749 школа, спортивний зал
вул.Гончара, 1, м.Судова Вишня, Мостиський р-н, Львівська обл., 81340
м.Судова Вишня – вул.Б.Антонича, вул.Берегова, вул.Б.Хмельницького, вул.Вербицького, вул.Г. Хоткевича, вул.Гончара, вул.Д.Вітовського, вул.Дмитрасевича, вул.Є.Коновальця, вул.Загороди: 1–41, 43, 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Зелена, вул.Зелена-бічна, вул.Івасюка, вул.Княгині Ольги, вул.Котляревського, вул.Нова, вул.О.Довбуша, вул.Пекарська, вул.Симоненка, вул.Сірка, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шухевича, вул.1 Грудня, вул.1 Листопада: 37, 39, 41;
ВД № 460750 дитячий виховний заклад, спортивний зал
вул.В.Стуса, 12, м.Судова Вишня, Мостиський р-н, Львівська обл., 81340
м.Судова Вишня – вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Грабовського, вул.І.Франка, вул.Коцюбинського, вул.Лісозаводська, вул.Л.Українки, вул.М.Шашкевича, вул.Польова, вул.С.Бандери, вул.Станційна, вул.Я. Мудрого, вул.1 Листопада: 1–36А, 38–38А, 40–40А, 42–94, б/н; вул.1 Листопада-бічна, пров.Поштовий
ВД № 460751 народний дім, актова зала
вул.Передмістя, 78А, м.Судова Вишня, Мостиський р-н, Львівська обл., 81340
м.Судова Вишня – вул.Загороди: 42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56–56Б, 58–58А, 60, 62–203; вул.Передмістя, пров.Сонячний
ВД № 460752 народний дім, актова зала
вул.Центральна, 74, с.Арламівська Воля, Мостиський р-н, Львівська обл., 81315
с.Арламівська Воля
ВД № 460753 сільська рада, зал засідань
вул.Зелена, 1, с.Баличі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81325
с.Баличі, с.Хатки(Балицька с/р)
ВД № 460754 школа, кл.2
вул.Менцинського, 130, с.Великі Новосілки, Мостиський р-н, Львівська обл., 81325
с.Великі Новосілки, с.Малі Новосілки
ВД № 460755 народний дім, каб.2
вул.Зелена, 65, с.Королин, Мостиський р-н, Львівська обл., 81334
с.Королин
ВД № 460756 сільська рада, зал засідань
вул.Миру, 118, с.Берегове, Мостиський р-н, Львівська обл., 81334
с.Берегове, с.Пісок
ВД № 460757 народний дім, актова зала
вул.Лісова, 94А, с.Заріччя, Мостиський р-н, Львівська обл., 81334
с.Заріччя(Берегівська с/р)
ВД № 460758 школа, спортивний зал
вул.В.Івасюка, 46, с.Годині, Мостиський р-н, Львівська обл., 81301
с.Годині
ВД № 460759 сільська рада, актова зала
вул.Центральна, 4, с.Гостинцеве, Мостиський р-н, Львівська обл., 81332
с.Гостинцеве
ВД № 460760 народний дім, каб.2
вул.Грушевського, 18, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
с.Завада
ВД № 460761 школа, кл.2
вул.Бережанська, 8, с.Підгать, Мостиський р-н, Львівська обл., 81332
с.Підгать
ВД № 460762 школа, спортивний зал
вул.Т.Шевченка, 3А, с.Гусаків, Мостиський р-н, Львівська обл., 81352
с.Гусаків, с.Боєвичі
ВД № 460763 народний дім, актова зала
вул.М.Рильського, 20, с.Гориславичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81353
с.Гориславичі
ВД № 460764 народний дім, актова зала
вул.Б.Хмельницького, 42, с.Радохинці, Мостиський р-н, Львівська обл., 81353
с.Радохинці
ВД № 460765 Народний дім, актова зала
вул.Шкільна, 22, с.Дидятичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81380
с.Дидятичі, с.Кульматичі
ВД № 460766 школа, коридор
вул.Центральна, 2, с.Вовчищовичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81380
с.Велика Діброва, с.Вовчищовичі, с.Мала Діброва
ВД № 460767 школа, їдальня
вул.Центральна, 18, с.Дмитровичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81383
с.Дмитровичі, с.Загороди, с.Заріччя(Дмитровицька с/р)
ВД № 460768 школа, кл.2
вул.Центральна, 44, с.Волостків, Мостиський р-н, Львівська обл., 81383
с.Волостків
ВД № 460769 народний дім, актова зала
вул.Зелена, 7, с.Бортятин, Мостиський р-н, Львівська обл., 81342
с.Бортятин
ВД № 460770 школа, актова зала
вул.Зелена, 96, с.Довгомостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81342
с.Довгомостиська
ВД № 460771 школа, ігрова кімната
вул.Шкільна, 6, с.Княжий Міст, Мостиський р-н, Львівська обл., 81342
с.Княжий Міст, с.Новосільці
ВД № 460772 школа, спортивний зал
вул.Центральна, 69А, с.Зав’язанці, Мостиський р-н, Львівська обл., 81384
с.Зав’язанці, с.Топільниця
ВД № 460773 народний дім, актова зала
вул.Східна, 16А, с.Ніговичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81384
с.Ніговичі, с.Солтиси
ВД № 460774 школа, зал засідань
вул.Центральна, 27А, с.Княгиничі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81384
с.Княгиничі
ВД № 460775 народний дім, зал засідань
вул.Сонячна, 14А, с.Костильники, Мостиський р-н, Львівська обл., 81384
с.Костильники, с.Кропильники
ВД № 460776 школа, кл.1
вул.Центральна, 65, с.Золотковичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81355
с.Золотковичі
ВД № 460777 школа, спортивний зал
вул.Бічна, 32А, с.Боляновичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81355
с.Боляновичі
ВД № 460778 житловий будинок, к.2
вул.Миру, 58, с.Мочеради, Мостиський р-н, Львівська обл., 81355
с.Мочеради
ВД № 460779 житловий будинок, к.2
вул.Лісова, 16, с.Іорданівка, Мостиський р-н, Львівська обл., 81355
с.Іорданівка
ВД № 460780 сільська рада, каб.2
вул.Л.Українки, 18, с.Крисовичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81360
с.Крисовичі
ВД № 460781 школа, кл.2
вул.Зелена, 2, с.Нагірне, Мостиський р-н, Львівська обл., 81360
с.Нагірне
ВД № 460782 народний дім, каб.1
вул.Грабовського, 30, с.Чишки, Мостиський р-н, Львівська обл., 81360
с.Чишки
ВД № 460783 народний дім, каб.2
вул.Шевченка, 5, с.Крукеничі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81364
с.Крукеничі
ВД № 460784 народний дім, каб.2
вул.22 Січня, 13, с.Острожець, Мостиський р-н, Львівська обл., 81364
с.Острожець
ВД № 460785 школа, кл.2
вул.Центральна, 20, с.Воля-Садківська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81364
с.Воля-Садківська
ВД № 460786 школа, кл.2
вул.Т.Шевченка, 113, с.Липники, Мостиський р-н, Львівська обл., 81371
с.Липники, с.Добощівка
ВД № 460787 школа, кл.2
вул.Зелена, 4, с.Стрілецьке, Мостиський р-н, Львівська обл., 81371
с.Стрілецьке
ВД № 460788 народний дім, актова зала
вул.Центральна, 4, с.Малнів, Мостиський р-н, Львівська обл., 81310
с.Малнів, с.Дубинки, с.Загорби – вул.Вишнева
ВД № 460789 народний дім, каб.2
вул.Широка, 14, с.Мелешки, Мостиський р-н, Львівська обл., 81310
с.Загорби – вул.Липова, с.Мазури, с.Мелешки
ВД № 460790 школа, кл.2
вул.отця І.Дуцька, 88, с.Малнівська Воля, Мостиський р-н, Львівська обл., 81311
с.Малнівська Воля, с.Мартини, с.Петики, с.Пихи, с.Рожаки
ВД № 460791 школа, спортивний зал
вул.Т.Шевченка, 12, с.Макунів, Мостиський р-н, Львівська обл., 81385
с.Берці, с.Макунів
ВД № 460792 народний дім, танцювальний зал
вул.Погулянка, 8, с.Малі Мокряни, Мостиський р-н, Львівська обл., 81345
с.Малі Мокряни, с.Великі Мокряни, с.Шишоровичі
ВД № 460793 школа, спортивний зал
вул.Центральна, 2, с.Мишлятичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81352
с.Мишлятичі, с.Липки
ВД № 460794 народний дім, каб.2
вул.Центральна, 6, с.Ганьковичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81352
с.Ганьковичі, с.Толуковичі
ВД № 460795 народний дім, каб.2
вул.Т.Шевченка, 13, с.Конюшки, Мостиський р-н, Львівська обл., 81352
с.Конюшки
ВД № 460796 Народний дім, каб.1
вул.І.Франка, 30, с. Тамановичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81352
с.Тамановичі
ВД № 460797 школа, кл.2
вул.Машиністів, 29А, с.Мостиська Друга, Мостиський р-н, Львівська обл., 81320
с.Мостиська Другі
ВД № 460798 школа, вестибюль
вул.Окружна, 1, с.Підліски, Мостиський р-н, Львівська обл., 81373
с.Підліски
ВД № 460799 народний дім, каб.2
вул.Центральна, 5, с.Вишенька, Мостиський р-н, Львівська обл., 81373
с.Вишенька
ВД № 460800 школа, вестибюль
вул.Миру, 125, с.Пнікут, Мостиський р-н, Львівська обл., 81362
с.Пнікут
ВД № 460801 школа, кл.2
вул.Тарасівка, 1, с.Буховичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81362
с.Буховичі
ВД № 460802 школа, кл.2
вул.Т.Шевченка, 33, с.Поповичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81350
с.Поповичі – вул.І.Франка, вул.Л.Українки, вул.Т.Шевченка: 1–181;
ВД № 460803 народний дім, актова зала
вул.Центральна, 38, с.Плешевичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81350
с.Плешевичі
ВД № 460804 народний дім, актова зала
вул.Т.Шевченка, 2, с.Циків, Мостиський р-н, Львівська обл., 81350
с.Циків
ВД № 460805 школа, вестибюль
вул.Сонячна, 75, с.Раденичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81372
с.Раденичі, с.Хатки(Раденицька с/р)
ВД № 460806 школа, кл.2
вул.Шкільна, 29, с.Чижевичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81372
с.Чижевичі
ВД № 460807 школа, вестибюль
вул.Центральна, 102, с.Соколя, Мостиський р-н, Львівська обл., 81314
с.Соколя, с.Качмарі, с.Колодка, с.Корчунок, с.Максимці
ВД № 460808 народний дім, каб.2
вул.Бойки, 11, с.Крив’яки, Мостиський р-н, Львівська обл., 81314
с.Крив’яки
ВД № 460809 сільська рада, кабінет урочистих подій
вул.Зелена бічна, 2, с.Стоянці, Мостиський р-н, Львівська обл., 81370
с.Стоянці
ВД № 460810 школа, кл.2
вул.Майданова, 73А, с.Санники, Мостиський р-н, Львівська обл., 81370
с.Санники
ВД № 460811 школа, кл.2
вул.Мостова, 117А, с.Мистичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81370
с.Мистичі
ВД № 460812 сільська рада, зал засідань
вул.Центральна, 54, с.Твіржа, Мостиський р-н, Львівська обл., 81330
с.Твіржа
ВД № 460813 школа, кл.2
вул.Центральна, 1, с.Хоросниця, Мостиський р-н, Львівська обл., 81330
с.Хоросниця
ВД № 460814 народний дім, актова зала
вул.Садова, 32, с.Вуйковичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81330
с.Вуйковичі, с.Завадів, с.Слабаш
ВД № 460815 народний дім, каб.2
вул.Миру, 65, с.Тщенець, Мостиський р-н, Львівська обл., 81323
с.Тщенець
ВД № 460816 народний дім, каб.2
вул.Дружби, 33, с.Волиця, Мостиський р-н, Львівська обл., 81323
с.Волиця
ВД № 460817 школа, кабінет географії
вул.І.Франка, 18, с.Хідновичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81351
с.Хідновичі
ВД № 460818 народний дім, каб.2
вул.Л.Українки, 58, с.Боратичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81351
с.Боратичі
ВД № 460819 народний дім, каб.2
вул.Центральна, 21, с.Тишковичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81351
с.Тишковичі
ВД № 460820 школа, кл.2
вул.Центральна, 8, с.Судковичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81366
с.Судковичі
ВД № 460821 народний дім, актова зала
вул.Центральна, 11, с.Хлиплі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81366
с.Хлиплі
ВД № 460822 народний дім, актова зала
вул.Сонячна, 2, с.Ятвяги, Мостиський р-н, Львівська обл., 81366
с.Ятвяги
ВД № 460823 школа, кл.2
вул.Шашкевича, 9, с.Черневе, Мостиський р-н, Львівська обл., 81312
с.Черневе
ВД № 460824 школа, кл.2
вул.Шашкевича, 4, с.Старява, Мостиський р-н, Львівська обл., 81312
с.Заверхи, с.Старява
ВД № 460825 школа, майстерня
вул.Дружби, 59, с.Шегині, Мостиський р-н, Львівська обл., 81321
с.Шегині
ВД № 460826 народний дім, актова зала
вул.М.Шашкевича, 1, с.Биків, Мостиський р-н, Львівська обл., 81321
с.Биків
ВД № 460827 народний дім, актова зала
вул.Т.Шевченка, 7, с.Буців, Мостиський р-н, Львівська обл., 81321
с.Буців
ВД № 460828 психоневрологічний інтернат, клуб
пров.Піонерський, 3, м.Судова Вишня, Мостиський р-н, Львівська обл., 81340
м.Судова Вишня – пров.Піонерський: 3;
ВД № 460829 психоневрологічний інтернат, каб.2
вул.Т.Шевченка, 183, с.Поповичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81350
с.Поповичі – вул.Т.Шевченка: 183;
ВД № 460830 Мостиська КЦРЛ, терапевтичне відділення, актова зала
вул.Перемишльська, 9, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
Мостиська комунальна центральна районна лікарня
ВД № 461571 будинок культури "Сокіл", актова зала
вул.І.Франка, 10, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000
м.Яворів – вул.А.Шептицького, вул.Б.Лепкого, вул.Валова, вул.Валова Бічна, вул.Возз’єднання, вул.В.Яворського, вул.І.Загаєвича, вул.І.Котляревського, вул.І.Турянського, вул.І.Франка, вул.Л.Українки, вул.Львівська: 1–46; вул.М.Лисенка, вул.М.Рильського, вул.М.Шашкевича, вул.Паркова, вул.П.Тичини, вул.Святоюрська: 2–29; вул.С.Стрільців, вул.Т.Шевченка, вул.9-го Травня, пл.Ринок
ВД № 461572 міський народний дім, актова зала, 2-й поверх.
пл.Ринок, 6, м.Яворів, Яворівький р-н, Львівська обл., 81000
м.Яворів – вул.Бортнянського, вул.Героїв Крут, вул.Дружби, вул.Є.Коновальця, вул.Західна, вул.Зелена, вул.І.Севери, вул.Левада, вул.М.Залізняка, вул.О.Маковея, вул.Садова, пров.Краковецький, пров.Млинний
ВД № 461573 школа № 3, актова зала
вул.Святоюрська, 28, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000
м.Яворів – вул.Б.Хмельницького, вул.Видова, вул.В.Івасюка, вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Г.Саса, вул.Є.Смука, вул.Заводська, вул.Загороди, вул.І.Виговського, вул.Ів.Хрестителя: 1–50Б; вул.Кур’явка, вул.Лісна, вул.Майдан, вул.М.Вархоляка, вул.М.Вербицького, вул.Миру, вул.Мисливська, вул.Набережна, вул.Н.Кобринської, вул.О.Вишні, вул.О.Довженка, вул.Польова, вул.П.Сагайдачного, вул.Ю.Липи, вул.Я.Мудрого, пров.Озерний, пров.Риболовецький
ВД № 461574 клуб, актова зала
вул.Львівська, 98, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000
м.Яворів – вул.А.Міцкевича, вул.В.Великого, вул.В.Винниченка, вул.Вокзальна, вул.В.Стефаника, вул.Г.Сковороди, вул.Д.Галицького, вул.Завадівська, вул.І.Богуна, вул.І.Мазепи, вул.І.Сірка, вул.К.Основ’яненко, вул.Кушпіта, вул.Львівська: 48–245; вул.М.Грушевського, вул.П.Гребінки, вул.Промислова, вул.С.Бандери, вул.С.Бриттана, вул.С.Наливайка, вул.Хімічна, пров.Залізничний, пров.Немирівський
ВД № 461575 школа № 3, спортзал
вул.Святоюрська, 28, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000
м.Яворів – вул.Бічна Греблі, вул.В.Передмістя, вул.Гамалії, вул.Гребля, вул.І.Гонти, вул.І.Підкови, вул.Й.Лозинського, вул.Л.Курбаса, вул.М.Гоголя, вул.М.Заньковецької, вул.М.Коцюбинського, вул.М.Кривоноса, вул.Монастирська, вул.М.Старицького, вул.О.Довбуша, вул.О.Пушкіна, вул.Партизанська, вул.Пасічна, вул.П.Беринди, вул.П.Дорошенка, вул.Річна, вул.Р.Шухевича, вул.Святоюрська: 30–109; вул.С.Руданського, вул.У.Кармелюка, вул.Ю.Федьковича, пров.Річний
ВД № 461576 школа, актова зала
вул.Ів.Хрестителя, 54, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000
м.Яворів – вул.Ів.Хрестителя: 78–96;
ВД № 461577 спортивна зала, школа, вул.Ів.Хрестителя, 54, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл.,81000
вул.Ів.Хрестителя, 54, школа, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000
м.Яворів – вул.Ів.Хрестителя: 56–76, ОФ.ГУРТ №2; вул.Підсоснина, вул.хут. Полусини, пл.в/ч А 0998
ВД № 461578 школа № 1, їдальня, 1-й поверх.
вул.Січових Стрільців, 9, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053
м.Новояворівськ – вул.І.Франка, вул.Львівська: 19–53; вул.С.Бандери: 28–34; вул.С.Стрільців: 13;
ВД № 461579 школа №1, актова зала, 2-й поверх.
вул.Січових Стрільців, 9, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053
м.Новояворівськ – вул.Львівська: 9–17; вул.С.Бандери: 14, 16, 20–26; вул.С.Стрільців: 11, 20;
ВД № 461580 школа №2, фойє, 1-й поверх.
вул.Січових Стрільців, 7, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053
м.Новояворівськ – вул.А.Шептицького, вул.С.Стрільців: 2–4, 6–10;
ВД № 461581 школа №2, фойє, 2-й поверх.
вул.Січових Стрільців, 7, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053
м.Новояворівськ – вул.Зелена, вул.С.Бандери: 2, 4–6, 8; с.Когути, с.Стені
ВД № 461582 школа мистецтв, актова зала, 1-й поверх.
вул.Січових Стрільців, 3, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053
м.Новояворівськ – вул.С.Бандери: 10, 12, 18; вул.С.Стрільців: 1, 5;
ВД № 461583 ліцей, актова зала, 1-й поверх.
вул.Січових Стрільців, 14, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053
м.Новояворівськ – вул.Львівська: 1–7; вул.С.Стрільців: 12, 16–18;
ВД № 461584 ПК "Кристал", зал урочистих подій, 2-й поверх
вул.Т.Шевченка, 1, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053
м.Новояворівськ – вул.Т.Шевченка: 15–26; вул.Ю.Липи: 2, 4; вул.50-річчя УПА
ВД № 461585 ПК "Кристал", виставковий зал, 1-й поверх.
вул.Т.Шевченка, 1, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053
м.Новояворівськ – вул.І.Мазепи: 1–5; вул.С.Бандери: 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
ВД № 461586 міська рада, сесійний зал, 1-й поверх.
вул.Т.Шевченка, 2, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053
м.Новояворівськ – вул.Т.Шевченка: 2–14;
ВД № 461587 школа, актова зала, 1-й поверх.
вул.Р.Шухевича, 3, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053
м.Новояворівськ – вул.М.Вербицького: 3; вул.Р.Шухевича, вул.С.Бандери: 1;
ВД № 461588 школа №3, їдальня, 1-й поверх.
вул.Р.Шухевича, 5, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053
м.Новояворівськ – вул.М.Вербицького: 6–99; вул.Ю.Липи: 1–1А, 3, 5–16;
ВД № 461589 школа №3, актова зала, 2-й поверх.
вул.Р.Шухевича, 5, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81054
м.Новояворівськ – вул.І.Мазепи: 7–9; вул.М.Вербицького: 1–1А;
ВД № 461590 школа, їдальня, 1-й поверх.
вул.І.Франка, 1, смт Івано-Франкове, Яворівський р-н, Львівська обл., 81070
смт Івано-Франкове – вул.Бічна Залісся, вул.В.Великого, вул.Великопільська, вул.Визволення, вул.Залісся, вул.Івано Франкове, вул.І.Підкови, вул.І.Франка, вул.Кн.Ольги, вул.Князя Романа, вул.Космонавтів, вул.Костюшко, вул.Крута, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.М.Грушевського, вул.М.Лисенка, вул.Наукова, вул.Нова, вул.О.Маковея, вул.Перемоги, вул.П.Полуботка, вул.П.Сагайдачного, вул.Р.Шухевича, вул.Ю.Липи
ВД № 461591 ХПТУ №14, їдальня, 1-й поверх.
пл.Ринок, 13, смт Івано-Франкове, Яворівський р-н, Львівська обл., 81070
смт Івано-Франкове – вул.А.Міцкевича, вул.А.Шептицького, вул.Березовського, вул.Бічна Садова, вул.Богунська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Винниченка, вул.Г.Сковороди, вул.Є.Коновальця, вул.Залізнична, вул.І.Гонти, вул.І.Мазепи, вул.Козацька, вул.Коротка, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.П.Дорошенка, вул.Садова, вул.Симиренка, вул.Т.Шевченка, вул.Яворівська: 1–30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46–46Б, 48; вул.Янівська, пл.Ринок
ВД № 461592 адмінбудинок націлнального парку, виставковий зал.
вул.Зелена, 23, смт Івано-Франкове, Яворівський р-н, Львівська обл., 81070
смт Івано-Франкове – вул.Булава, вул.В.Стефаника, вул.В.Стуса, вул.В.Терешкова, вул.Гайдамацька, вул.Галицька, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Квітнева, вул.Коліївщини, вул.Корольова, вул.Лелехівська, вул.Лісна, вул.М.Коцюбинького, вул.Молодіжна, вул.М.Шашкевича, вул.Новицького, вул.О.Довбуша, вул.О.Довженка, вул.Підкови, вул.П.Тичини, вул.Романівка, вул.С.Бандери, вул.Світла, вул.Сонячна, вул.Хмелюка, вул.Ю.Гагаріна, вул.Яворівська: 31–31 к.7, 33–35А, 37–37А, 39, 41, 43, 45 к.12, 47–47 к.10, 49; вул.Яворницького, вул.Я.Мудрого, вул.1-го Грудня, вул.24-го Серпня, пров.Бічний Юності, пров.Юності
ВД № 461593 школа, актова зала
вул.8-го Березня, школа, с.Лелехівка, Яворівський р-н, Львівська обл., 81071
с.Лелехівка
ВД № 461594 школа, фойє
вул.Лісна, 1А, с.Верещиця, Яворівський р-н, Львівська обл., 81071
с.Верещиця
ВД № 461595 клуб, актова зала, 1-й поверх.
пл.Р.Шухевича, 1, смт Краковець, Яворівський р-н, Львівська обл., 81033
смт Краковець
ВД № 461596 клуб, зал
пл.Ринок, 5, с.Передвір’я, Яворівський р-н, Львівська обл., 81033
с.Брожки, с.Передвір’я
ВД № 461597 народний дім, зал
вул.Т.Шевченка, 71, с.Мор’янці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81036
с.Мор’янці
ВД № 461598 народний дім №1, зал.
вул.Т.Шевченка, 14, с.Глиниці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81035
с.Глиниці – вул.А.Шептицького, вул.В.Івасюка, вул.І.Франка, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.Садова, вул.Т.Шевченка: 2–99, 103, 105, 107, 113, 117, 121, 131, 135, 137, 139, 141–143, 145, 147, 151, 157–159, 161–167, 171, 173, 175, 177–179, 181, 193, 195, 197, 210; вул.б/н: 1–289;
ВД № 461599 народний дім №2, зал.
вул.Т.Шевченка, 166, с.Глиниці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81035
с.Глиниці – вул.М.Вербицького, вул.Сарнівська, вул.С.Бандери, вул.Т.Шевченка: 100–102, 104, 106, 108–112, 114–116, 118, 124–130, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148–150, 152–156, 160, 170, 172, 174, 176, 180, 182–190, 194, 196, 198–209, 212–347; вул.Церковна, вул.Шкільна, вул.б/н: 370; с.Воля Глиницька
ВД № 461600 народний дім, зал.
вул.Т.Шевченка, 5, смт Немирів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81013
смт Немирів – вул.А.Шептицького, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.В.Івасюка, вул.Воля, вул.В.Стуса, вул.Джерельна, вул.Д.Яворницького, вул.Жовтнева, вул.Зах.Вали, вул.Зелена, вул.Ісаєва, вул.І.Франка: 2–18; вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Магерівська, вул.Мартиновича, вул.Мартовича, вул.М.Вербицького, вул.М.Грушевського, вул.М.Коцюбинського, вул.М.Лисенка, вул.Незалежності, вул.О.Довженка, вул.Парипси, вул.Польова, вул.П.Сагайдачного, вул.Равська, вул.Р.Шухевича, вул.С.Бандери, вул.Середина, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Східні Вали, вул.Т.Шевченка, вул.Яворівська, вул.Я.Галана, вул.Я.Мудрого, вул.1-го Грудня, пл.Ринок, вул.б/н, хутір Хоманці, с.Великі Макари, с.Середина
ВД № 461601 санаторій "Немирів", актова зала.
вул.Курортна, 21, смт Немирів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81013
смт Немирів – вул.І.Франка: 1, 20–100; вул.Курортна, вул.Лісна, вул.Слободяки, с.Воля, с.Руда, с.Слободяки
ВД № 461602 народний дім, зал.
народний дім, с.Салаші, Яворівський р-н, Львівська обл., 81013
с.Салаші, с.Шаварі
ВД № 461603 школа, актова зала, 1-й поверх.
вул.П.Сагайдачного, 1А, смт Шкло, Яворівський р-н, Львівська обл., 81050
смт Шкло – вул.А.Шептицького, вул.Бічна, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.І.Білозіра, вул.І.Франка, вул.Й.Лозинського, вул.Княгині Ольги, вул.Корончевського, вул.Лісна, вул.М.Вербицького, вул.М.Заньковецької, вул.Миру, вул.О.Довженка, вул.О.Маковея, вул.П.Дорошенка, вул.Перемоги, вул.П.Сагайдачного: 13–13А, 17–17 к.2, 19–53; вул.Р.Кириченко, вул.Садова, вул.Соснова, вул.С.Стрільців, вул.Т.Шевченка, вул.Ю.Гагаріна, вул.Ю.Липи, вул.8-го Березня, пров.А.Міцкевича, пров.В.Великого, пров.В.Стефаника, пров.В.Стуса, пров.В.Терешкової, пров.В.Чорновола, пров.Є.Коновальця, пров.І.Мазепи, пров.Й.Левицького, пров.Корольова, пров.Л.Курбаса, пров.Л.Українки, пров.М.Вовчка, пров.М.Глінки, пров.М.Грушевського, пров.М.Коцюбинського, пров.М.Лисенка, пров.М.Рильського, пров.О.Вишні, пров.О.Кобилянської, пров.О.Матвіїва, пров.О.Чайковського, пров.П.Андрусіва, пров.Пирогова, пров.П.Мирного, пров.П.Орлика, пров.П.Тичини, пров.Саксаганського, пров.С.Крушельницької, пров.Старицького, пров.Ціалковського, пров.Червоної Калини, пров.Черемшини, пров.Шкільний, пров.Шкло, пров.9-го Травня
ВД № 461604 народний дім, зал.
вул.П.Сагайдачного, 75, смт Шкло, Яворівський р-н, Львівська обл., 81050
смт Шкло – вул.А.Гординського: 1–87; вул.Б.Хмельницького, вул.В.Івасюка, вул.І.Котляревського, вул.Л.Каденюка, вул.Львівська, вул.Мальовнича, вул.М.Гоголя, вул.О.Корончевського, вул.Параскевії, вул.П.Сагайдачного: 2–12, 14–16, 18; вул.Сапилова Гора, вул.У.Кармелюка, вул.Хуторна, вул.Ю.Галана, вул.Яблунева, вул.Я.Мудрого, пров.Д.Галицького, пров.Колгоспний, пров.Короткий, пров.Широкий
ВД № 461605 санаторій "Шкло", актова зала, 1-й поверх.
вул.Курортна, 1, смт Шкло, Яворівський р-н, Львівська обл., 81050
смт Шкло – вул.А.Гординського: 89–134; вул.А.Чехова, вул.Золота, вул.Козача, вул.Котовського, вул.Курортна, вул.Незалежності, вул.Н.Яремчика, вул.Р.Шухевича, вул.Срібна, пров.Новий
ВД № 461606 адмінбудинок водоканалу, фойє.
адмінбудинок водоканалу, с.Солиги, Яворівський р-н, Львівська обл., 81050
смт Шкло – Стадники, с.Солиги, с.Стадники
ВД № 461607 сільська рада, сесійний зал.
сільська рада, с.Бердихів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81064
с.Бердихів
ВД № 461608 школа, актова зала
461608 вул.Шкільна, 27, с.Підлуби, Яворівський р-н, Львівська обл.,81064
с.Підлуби
ВД № 461609 клуб, зал.
клуб, с.Молошковичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81064
с.Молошковичі
ВД № 461610 школа, актова зала.
вул.Польова, 8А, с.Бірки, Яворівський р-н, Львівська обл., 81092
с.Бірки
ВД № 461611 народний дім, зал.
вул.Центральна, 1, с.Рокитне, Яворівський р-н, Львівська обл., 81092
с.Рокитне
ВД № 461612 школа, актова зала.
вул.Шкільна, 22, с.Бунів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81040
с.Бунів
ВД № 461613 народний дім, зал.
вул.С.Бандери, 3, с.Іваники, Яворівський р-н, Львівська обл., 81040
с.Іваники
ВД № 461614 школа, актова зала.
вул.Садова, 29, с.Великополе, Яворівський р-н, Львівська обл., 81075
с.Великополе
ВД № 461615 народний дім, зал.
вул.Джерельна, 17, с.Затока, Яворівський р-н, Львівська обл., 81075
с.Затока
ВД № 461616 народний дім, зал.
вул.Центральна, 10, с.Вербляни, Яворівський р-н, Львівська обл., 81017
с.Вербляни, с.Калитяки
ВД № 461617 школа, актова зала.
вул.Шкільна, 9, с.Дацьки, Яворівський р-н, Львівська обл., 81017
с.Гораєць, с.Дацьки, с.Пазиняки, с.Пісоцький, с.Ціпівки
ВД № 461618 школа, актова зала.
вул.Центральна, 54, с.Коти, Яворівський р-н, Львівська обл., 81017
с.Дебрі, с.Коти, с.Хляни
ВД № 461619 школа, актова зала.
вул.Д.Галицького, 42, с.Віжомля, Яворівський р-н, Львівська обл., 81067
с.Віжомля
ВД № 461620 народний дім, зал
вул.Лісова, 19, с.Новосілки, Яворівський р-н, Львівська обл., 81067
с.Новосілки, с.Щиглі
ВД № 461621 ФАП, фойє.
вул.Червоної Калини, 21, с.Глинець, Яворівський р-н, Львівська обл., 81067
с.Глинець, с.Чорнокунці
ВД № 461622 школа, актова зала.
вул.Миру, 10А, с.Вороців, Яворівський р-н, Львівська обл., 81086
с.Вороців
ВД № 461623 школа, актова зала.
вул.Т.Шевченка, 45А, с.Карачинів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81087
с.Карачинів
ВД № 461624 школа, фойє.
вул.Польова, 10А, с.Паланки, Яворівський р-н, Львівська обл., 81086
с.Паланки, с.Солуки
ВД № 461625 клуб, зал.
вул.Т.Шевченка, 67А, с.Добростани, Яворівський р-н, Львівська обл., 81091
с.Добростани
ВД № 461626 школа, актова зала.
вул.Пилипи, 31, с.Воля-Добростанська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81091
с.Воля-Добростанська, с.Качмарі
ВД № 461627 школа, актова зала.
вул.Центральна, 1А, с.Домажир, Яворівський р-н, Львівська обл., 81083
с.Домажир
ВД № 461628 клуб, зал
вул.Центральна, 1А, с.Жорниська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81083
с.Жорниська
ВД № 461629 клуб, зал.
вул.Центральна, 1А, с.Зелів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81083
с.Зелів
ВД № 461630 клуб, зал.
вул.Центральна, 1А, с.Кожичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81084
с.Кожичі
ВД № 461631 школа, актова зала.
вул.Незалежності, 1, с.Дрогомишль, Яворівський р-н, Львівська обл., 81022
с.Дрогомишль
ВД № 461632 ФАП, фойє.
вул.Старицька, 20А, с.Липовець, Яворівський р-н, Львівська обл., 81022
с.Липовець
ВД № 461633 школа, фойє.
вул.Прикордонна, 133, с.Грушів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81022
с.Грушів, с.Лужки
ВД № 461634 клуб, зал.
вул.Молодіжна, 2, с.Завадів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81020
с.Завадів
ВД № 461635 школа, фойє.
вул.Зелена, 9, с.Колониці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81020
с.Колониці
ВД № 461636 клуб, зал.
вул.С.Бандери, 84, с.Щеплоти, Яворівський р-н, Львівська обл., 81020
с.Щеплоти
ВД № 461637 клуб, зал.
вул.І.Хрестителя, 1А, с.Поруби, Яворівський р-н, Львівська обл., 81020
с.Поруби
ВД № 461638 клуб, зал.
клуб, с.Залужжя, Яворівський р-н, Львівська обл., 81023
с.Залужжя
ВД № 461639 клуб, зал.
клуб, с.Старий Яр, Яворівський р-н, Львівська обл., 81023
с.Старий Яр
ВД № 461640 клуб, зал.
клуб, с.Новини, Яворівський р-н, Львівська обл., 81023
с.Новини
ВД № 461641 ФАП, фойє.
ФАП, с.Цетуля, Яворівський р-н, Львівська обл., 81023
с.Новий Яр, с.Цетуля
ВД № 461642 їдальня,школа
вул.П.Дорошенка, 3, с.Калинівка, Яворівський р-н, Львівська обл., 81042
с.Калинівка
ВД № 461643 клуб, зал.
вул.Т.Шевченка, 7, с.Поруденко, Яворівський р-н, Львівська обл., 81042
с.Поруденко
ВД № 461644 клуб, зал.
вул.Львівська, 76, с.Шутова, Яворівський р-н, Львівська обл., 81042
с.Шутова
ВД № 461645 школа, актова зала.
школа, с.Кам’янобрід, Яворівський р-н, Львівська обл., 81074
с.Кам’янобрід
ВД № 461646 клуб, зал.
вул.Центральна, 1, с.Любині, Яворівський р-н, Львівська обл., 81037
с.Любині
ВД № 461647 школа, актова зала.
вул.Червоної Калини, 39, с.Воля Любинська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81037
с.Воля Любинська
ВД № 461648 народний дім, зал
вул.Вільхова, 8, с.Роснівка, Яворівський р-н, Львівська обл., 81037
с.Роснівка
ВД № 461649 школа, актова зала.
вул.Т.Шевченка, 2, с.Сарни, Яворівський р-н, Львівська обл., 81037
с.Сарни, с.Мельники
ВД № 461650 актова зала, школа.
вул.Кутець, 2А, с.Лозино, Яворівський р-н, Львівська обл.,81080
с.Лозино, с.Великі Гори, с.Верхутка, с.Середній Горб, с.Ставки, с.Турича
ВД № 461651 народний дім, зал.
вул.Середина, 1А, с.Дубровиця, Яворівський р-н, Львівська обл., 81080
с.Дубровиця
ВД № 461652 народний дім №1, зал.
вул.Центральна, 220, с.Мальчиці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81077
с.Мальчиці – вул.Центральна
ВД № 461653 народний дім №2, зал.
вул.Т.Шевченка, 52, с.Мальчиці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81077
с.Мальчиці – вул.Городоцька, вул.Л.Українки, вул.Річкова, вул.Т.Шевченка
ВД № 461654 школа, актова зала.
вул.Центральна, 3, с.Мужиловичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81063
с.Мужиловичі
ВД № 461655 актова зала, школа.
вул.Л.Українки, 8/2, с.Нагачів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81021
с.Нагачів
ВД № 461656 народний дім, зал.
вул.І.Богослова, 71, с.Семирівка, Яворівський р-н, Львівська обл., 81021
с.Семирівка
ВД № 461657 школа, актова зала.
вул.Кн.Ольги, 80, с.Липина, Яворівський р-н, Львівська обл., 81021
с.Липина
ВД № 461658 клуб, зал.
вул.Яворівська, 19, с.Наконечне Перше, Яворівський р-н, Львівська обл., 81032
с.Наконечне Перше
ВД № 461659 клуб, зал.
вул.І.Франка, 208, с.Наконечне Друге, Яворівський р-н, Львівська обл., 81031
с.Наконечне Друге
ВД № 461660 сільська рада, сесійна зала.
вул.Т.Шевченка, 1А, с.Поріччя, Яворівський р-н, Львівська обл., 81070
с.Поріччя
ВД № 461661 школа, кл.1Б
вул.Зелена, 1, с.Ямельня, Яворівський р-н, Львівська обл., 81070
с.Ямельня
ВД № 461662 школа, актова зала.
вул.А.Калитки, 17, с.Страдч, Яворівський р-н, Львівська обл., 81070
с.Страдч
ВД № 461663 461663 вул.А.Шептицького, 67, с.Прилбичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81062, актова зала
461663 вул.А.Шептицького, 67, с.Прилбичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81062
с.Прилбичі
ВД № 461664 школа, актова зала.
вул.Центрльн, 9, с.Рогізно, Яворівський р-н, Львівська обл., 81043
с.Рогізно
ВД № 461665 школа, актова зала.
вул.Воля, 1, с.Черчик, Яворівський р-н, Львівська обл., 81043
с.Черчик
ВД № 461666 школа, спортзал.
вул.Мариновича, 65, с.Оселя, Яворівський р-н, Львівська обл., 81044
с.Дернаки, с.Оселя
ВД № 461667 сільська рада, сесійна зала.
пл.Незалежності, 1, с.Рясне-Руське, Яворівський р-н, Львівська обл., 81085
с.Рясне-Руське, с.Підрясне
ВД № 461668 клуб, зал
вул.Сонячна, 12, с.Руда-Краковецька, Яворівський р-н, Львівська обл., 81008
с.Свидниця – вул.Молодіжна, с.Руда-Краковецька
ВД № 461669 школа, фойє
вул.Шкільна, 2, с.Свидниця, Яворівський р-н, Львівська обл., 81006
с.Свидниця – вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.М.Вербицького, вул.Тарасівчанська, вул.Т.Шевченка, вул.Церковна, вул.Шкільна, с.Божа Воля
ВД № 461670 вул. Червоної Калини, 11, с.Коханівка, Яворівський р-н, Львівська обл.,81007, школа, актова зала
461670 вул.Червоної Калини, 11, с.Коханівка, Яворівський р-н, Львівська обл.,81007
с.Вовча Гора, с.Коханівка
ВД № 461671 їдальня, школа.
вул.Т.Шевченка, 70, с.Смолин, Яворівський р-н, Львівська обл., 81010
с.Смолин, с.Війтівщина, с.Карпи, с.Луг, с.Рішин, с.Сопіт
ВД № 461672 школа, фойє
вул.І.Франка, 12, с.Вороблячин, Яворівський р-н, Львівська обл., 81011
с.Вороблячин
ВД № 461673 школа, спортзал
вул.Центрльна, 3, с.Середкевичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81012
с.Середкевичі, с.Принада
ВД № 461674 сільська рада, сесійна зала
вул.Т.Шевенка, 23, с.Старичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81052
с.Старичі – вул.А.Шептицького: 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 35–91А; вул.Бічна, вул.Виговського, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.П.Мирного, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Спортивна, вул.С.Стрільців, вул.Стефаника, вул.Т.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шолтиси, вул.Ю.Липи, вул.Яворівська, вул.1-го Травня, пров.Бічний, пров.Зелений, пров.Луговий, Старичі
ВД № 461675 школа, актова зала
вул.О.Маковея, 1, с.Старичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81052
с.Старичі – вул.А.Шептицького: 1, 5, 7–9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–33, 100; вул.БОС, вул.в/ч А 4150, вул.в/ч А1089, вул.в/ч А2615, вул.О.Маковея, лінія Полігон, вул.б/н, Гуртожиток
ВД № 461676 школа, фойє
вул.Центральна, 11, с.Воля-Старицька, Яворівський р-н, Львівська обл., 81052
с.Воля-Старицька
ВД № 461677 клуб, зал
клуб, с.Терновиця, Яворівський р-н, Львівська обл., 81060
с.Терновиця
ВД № 461678 школа, фойє
школа, с.Чолгині, Яворівський р-н, Львівська обл., 81061
с.Ліс, с.Чолгині
ВД № 461679 школа, фойє
школа, с.Рулево, Яворівський р-н, Львівська обл., 81061
с.Рулево
ВД № 461680 461680, вул.Перемоги, 2, с.Чернилява, Яворівський р-н, Львівська обл., 81030, школа, актова зала
461680 вул. Перемоги, 2, с.Чернилява, Яворівський р-н, Львівська обл.,81030
с.Чернилява, с.Лісок
ВД № 461681 фойє, школа.
школа,вул.Т.Шевченка,3 ,с.Ясниська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81082
с.Ясниська, с.Буда, с.Діброва, с.Задебрі, с.Лісопотік, с.Озерське
ВД № 461682 Яворівська центральна районна лікарня № 1, кабінет головного лікар’я
вул.Й.Лозинського, 4, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000
Яворівська центральна районна лікарня
ВД № 461683 Яворівська центральна районна лікарня № 1, кабінет головного лікар’я
вул.Т.Шевченка, 18, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053
Новояворівська ЦРЛ №1
ВД № 461684 Яворівська районна лікарня № 2, кабінет головного лікар’я
вул.Львівська, 52А, смт Івано-Франкове, Яворівський р-н, Львівська обл., 81070
Івано-Франківська РЛ №2
 

 

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.