Перевізники протестують проти перенесення приміських маршрутів на АС «Західна»

06.06.2016 20:57
Перевізники оскаржать у суді незаконне рішення Львівської міської ради про перенесення приміських та міжміських маршрутів на автостанцію «Західна». Підприємства досі не отримали жодних офіційних розпоряджень про «виселення» кінцевої зупинки автобусів на вул. Городоцьку. Про це не повідомили і пасажирів. Про це Гал-інфо повідомили в компанії "Фіакр Львів".

Компанія-перевізник «Фіакр-Львів» має намір оскаржувати перенесення маршрутів на АС «Західна», як тільки отримає від мерії офіційне розпорядження, зазначає керівництво підприємства. Поки що підприємства-перевізники про «виселення» маршрутів дізнаються зі ЗМІ.

«Рішення викликало обурення мешканців приміських напрямків, зокрема «Львів – Городок», який ми обслуговуємо. Також селищні ради пишуть нам звернення. Ми, та інші керівники підприємств-перевізників, боїмося, що люди перекриють трасу, адже невдоволення зростає, – розповів директор підприємства «Фіакр-Львів» Степан Коцан. – Ми отримуємо сотні дзвінків на гарячу лінію. Лише сьогодні нам подзвонив 371 мешканець з вимогою не виконувати розпорядження міської влади. Адже в першу чергу перенесення маршрутів вплине на пасажирів, на їхню платоспроможність, бо тепер їм доведеться платити ще 4 гривні, щоб дістатися у місто».

Крім того, до липня цього року діє договір підприємства «Фіакр-Львів» на перевезення, у якому чітко затверджена кінцева зупинка автобусів перевізника. Тому «заганяти» підприємство на АС «Західна» міська влада не має права.

«Міська рада не вповноважена скорочувати приміські маршрути, тому це рішення ми вважаємо незаконним. Це транспортне шахрайство. До того ж, ми не знаємо всієї правди про встановлення цієї автостанції», – прокоментував Степан Коцан.

Автостанція «Західна» досі необлаштована та непристосована до обслуговування транспорту, це огороджена «будка» з маленькою територією. Вона неспроможна щодня приймати 500 автобусів приміського та міжміського транспорту.

«У нас є всі підстави вважати, що Садовий не полишає бажання наживатися на перевезеннях. Але ми готові відстоювати справедливість у суді», – додав Степан Коцан.

Нагадаємо, кінцеву зупинку всіх приміських маршрутів Городоцького, Мостиського, Самбірського, Старосамбірського, Турківського напрямків переносять на АС «Західна», що на вул. Городоцькій, 359, мотивуючи це розвантаженням приміського вокзалу, а також через ремонт аварійного мосту, що на вулиці Городоцькій, 166.

 Джерело: http://galinfo.com.ua

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.