Підвищення тарифів знищить систему субсидій, – експерт

23.04.2016 16:31
Провідний науковий співробітник відділу дослідження рівня життя Інституту демографії та соціальних досліджень Світлана Полякова переконана, що українці не будуть оплачувати комунальні послуги за новими підвищеними тарифами, оскільки вже зараз 50% платежів зa «комуналку» мають прострочену заборгованість.
 
Про це пише видання Golos.ua.
 
Полякова стверджує, що українці обирають між оплатою «комуналки» та купівлею продуктів харчування, тому чергове підвищення вартості газу призведе до подальшого зростання боргів за компослуги і найбільше воно вдарить по незабезпечених верствах населення.
 
«Багато людей вже зараз змушені вибирати: купувати продукти, або оплачувати комунальні рахунки. Очевидно, населення не може до безкінечності витримувати зростання тарифів. Так що чергове їх підвищення ударить по кишені, насамперед, малозабезпечених верств населення.»,- повідомила Полякова.
 
На думку експерта, заборгованість за комунальні платежі зараз критична, тому підняття тарифів лише ускладнить ситуацію, яка склалась в суспільстві, пр цьому субсидії чи реструктуризація не зможуть вирішити проблеми.
 
«Очікувати, що всі швидко побіжать платити, не варто. Борги населення і далі будуть зростати, з’явиться багато нових неоплачених рахунків. І вже ніяка реструктуризація та субсидії вже не зможуть вирішити цю проблему.», – заявила Полякова.
 
Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував зростання вартості газу для населення із 1 травня 2016 року. 
Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/04/24/pidvyshchennya_taryfiv_znyshchyt_systemu_subsydiy__ekspert_693399
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.