Президент – проти розірвання з Росією дипломатичних відносин

31.03.2016 21:32
Президент України Петро Порошенко не підтримує ідею розриву дипломатичних відносин з Росією та вважає, що зусилля необхідно зосередити на виконанні Мінських домовленостей.
 
Про це він сказав під час спілкування з українською громадою у Вашингтоні в четвер, відповідаючи на запитання про те, чи підпише він законопроект про припинення дипломатичних відносин з Російською Федерацією у разі ухвалення його парламентом.
 
«Рада не підтримає цього законопроекту. Давайте це навіть не обговорювати», – сказав він, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
 
Водночас Глава держави висловив упевненість, що зусилля необхідно зосередити на повному виконанні Мінських домовленостей.
 
«Це ініціатива (законопроект) кількох депутатів. Наш мирний план - це імплементація Мінських домовленостей», – зазначив Порошенко.
 
За його словами, необхідно організувати ефективну координацію з метою чинення тиску на Росію, щоб вона виконала свої зобов'язання у рамках цих угод, зокрема, йдеться про виведення російських військ, техніки та озброєнь, що дасть змогу стабілізувати ситуацію в регіоні та провести вибори на Донбасі.
 
нагадаємо, наприкінці березня комітет із закордонних справ Верховної Ради схвалив проект постанови №4221 про припинення дипломатичних відносин із Російською Федерацією.
 
Проект постанови про припинення дипломатичних відносин із РФ було зареєстровано 15 березня. Його авторами є депутати фракції Радикальної партії Оксана Корчинська та Юрій-Богдан Шухевич, депутат фракції «Блоку Петра Порошенко» Олег Петренко, депутат фракції "Батьківщина" Ігор Луценко та позафракційний Володимир Парасюк.
 Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/03/31/prezydent__proty_rozirvannya_z_rosiieyu_dyplomatychnyh_vidnosyn_686397
   
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.