Проблеми глобального потепління і кліматичних змін цього року, відчули і жителі нашого міста.

05.08.2015 17:48
Під час інтерв'ю з питань забруднення атмосфери вуглекислим газом, провідний науковець описуючи сценарій невтішного майбутнього коли люди знищать самі себе  розплакалась. Чи стане описаний нею кошмар реальністю, залежить від нас.
   
Через чотири місяці має відбутися найбільший за останні десять років кліматичний саміт, і наші лідери можуть укласти угоду, що містить революційну мету щодо відмови від викопних джерел енергії. Це стане дороговказом, котрий допоможе нам уникнути кліматичної катастрофи і покаже політикам, радам директорів компаній і учасникам фондових ринків, що ері брудної енергії прийшов кінець. Перемога не дасться легко, але якщо ми дамо відчути лідерам міць нашого руху, ми переможемо.
  
Торік наше співтовариство допомогло організувати найбільшу кліматичну мобілізацію в рамках Народного кліматичного маршу. Тепер, 29 листопада, за кілька годин до прибуття світових лідерів у Париж на кліматичний саміт, саме час перевершити масштаб минулого року!
    ЗБЕРЕЖЕМО ЗЕМЛЮ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ. 
    Спільнота   (АВААЗ).
 
 PS: Проблеми глобального потепління і кліматичних змін цього року, як ніколи, відчули і жителі нашого міста. Старожили не пам'ятають таких високих температур як цього літа. Виникають цілком закономірні питання : " А що далі", "Яку Землю залишимо у спадок нащадкам?", "Скільки жителів залишиться в нашому Городку через 5-10 років?" ... Саме через те, що нам це не байдуже  ГО "Ягелонія" і підтримує спільноту Авааз.
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.