Прокуратура оскаржить виправдувальний вирок головному лікарю Городоцької ЦРЛ

17.02.2016 19:19

Прокуратура подасть апеляцію на виправдувальний вирок щодо головного лікаря Городоцької районної лікарні.

Про це 17 лютого передає прес-служба прокуратури Львівської області.

Як повідомляється, прокуратура Львівської області підготувала апеляційну скаргу на вирок Яворівського районного суду від 12.02.2016, яким головного лікаря КЗ «Городоцька центральна районна лікарня» визнано невинуватим у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України, та прийнято рішення про скасування заходу забезпечення кримінального провадження – відсторонення від посади.

Відтак, відповідно до ст. 532 КПК України, у зв’язку із оскарженням, вирок суду не набрав законної сили.

Водночас, чинною залишається ухвала Яворівського районного суду Львівської області від 05.02.2016, згідно з якою захід забезпечення кримінального провадження – відсторонення від посади згаданого лікаря діє до 07.04.2016 включно, а тому підозрюваний не може приступити до виконання своїх службових обов’язків.

З метою забезпечення виконання зазначеної ухвали, прокуратурою області скеровано відповідні листи та копію ухвали до департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та Городоцької районної ради.

Нагадаємо, головного лікаря КЗ «Городоцька центральна районна лікарня» було затримано під час одержання 1000 доларів США неправомірної вигоди за сприяння у працевлаштуванні у цей медичний заклад.

 Джерело: ЗІК

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.