Прокурор Львівщини розслідує законність дій городоцьких прокурорів

08.04.2016 20:20
За наказом прокурора Львівської області Віталія Мякішева обласна прокуратура розпочала службове розслідування з метою з’ясування законності дій працівників Городоцької місцевої прокуратури у розслідуванні за фактом вчинення низки кримінальних правопорушень на території Мостиського району.
 
Про це 8 квітня передає прес-служба прокуратури Львівської області.
 
Зокрема, за результатами перевірки буде надано оцінку повноті вжитих місцевою прокуратурою процесуальних дій у справі затримання та звільнення працівниками Мостиського відділення Яворівського відділу поліції двох осіб, які можуть бути причетними до крадіжок з приватних помешкань.
 
Зловмисників було затримано 4 квітня та доставлено до Мостиського відділення поліції для перевірки на причетність до скоєння згаданих кримінальних правопорушень.
 
Водночас, затримані особи після спливу 24 годин, передбачених ч. 3 ст. 278 КПК України, відповідно до постанови слідчого поліції були звільнені з ізолятора тимчасового тримання у зв’язку з відсутністю достатніх даних для оголошення їм підозри у вчиненні злочину.
 
На цей час у зв’язку із суспільним резонансом навколо затримання та звільнення поліцією згаданих осіб зазначене кримінальне провадження за фактом вчинення кримінальних правопорушень на Мостищині розслідується уже слідчим управлінням ГУ НП у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури Львівської області.
 
Хід розслідування перебуває на особистому контролі прокурора Львівської області.
 Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/04/08/prokuror_lvivshchyny_rozsliduie_zakonnist_diy_gorodotskyh_prokuroriv_688795
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.