Росія збирається відгородитися від терористів з Донбасу металевим парканом.

31.08.2015 21:34

Росія збирається відгородитися від терористів з Донбасу металевим парканом

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Російської Федерації замовила будівництво металевого паркану на кордоні з Донецькою областю. Відповідна інформація розміщена на офіційному порталі держзакупівель РФ.

"Виконання робіт з будівництва обгороджувального паркану зі зварних забірних секцій з V-подібними наконечниками, спіральним бар'єром безпеки з АКС (армованої колючої стрічки) з матеріалів підрядника", - зазначено в розділі "Найменування товару, роботи, послуги" на сайті.

Будівництво захисних споруд обійдеться РФ майже в 10 млн рублів.

Паркан завдовжки більше 3 км повинен з'явитися між Ростовською та Донецькою областями до кінця поточного року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Російської ФедераціїВолодимир Путін вимагає від ФСБ не допускати повернення до РФ росіян, які воюють у гарячих точках.

У Раді безпеки РФ вже не раз зазначали, що участь найманців російського походження у лавах терористичних угруповань за кордономстановить серйозну загрозу у разі їх повернення до Росії. Так, у березні секретар РБ Микола Патрушев заявив, що необхідно взяти "під особливий контроль загрозу, яку становлять бойовики, що повертаються з гарячих точок, які брали участь у конфліктах на боці терористичних угруповань. Не секрет, що велика кількість найманців російського походження воюють сьогодні за кордоном у рядах цих бандитських формувань".

http://strichka.com/item/31575257

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.