Рятувальники, яких засипало на Грибовицькому сміттєзвалищі, ймовірно уже загинули, – Синютка

30.05.2016 20:38
Голова Львівської ОДА Олег Синютка розповів, що на рятувальників обвалилось 100 000 кубометрів сміття, тож «хлопці скоріш за все загинули».
 
Про це повідомив Ігор Зінкевич на Варті-1.
 
Як відомо, о 15:30 на Грибовицькому сміттєзвалищі стався обвал сміття, під завалами опинилися троє рятувальників, зараз їх намагаються витягти. Зниклі рятувальники – мешканці Жовківського району.
 
Як повідомлялося, на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова стався зсув сміття. Під завалами зникли троє надзвичайників, які проводили обстеження території сміттєзвалища на предмет виявлення нових осередків пожежі.
 
Зазначимо, на вихідних на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася пожежа сміття. Станом на ранок 30 травня пожежники повідомили про її повну ліквідацію.
 
Грибовицьке сміттєзвалище, куди вивозять сміття зі Львова та частини районів області, діє з 1957 року і є одним із найбільших забруднювачів навколишнього середовища на території Львівської області. Сміттєзвалище є третім за розміром у Європі та займає понад 33 га площі. Неодноразово селяни з навколишніх сіл, місцеві депутати та громадські активісти влаштовували протести з вимогою вирішити екологічну проблему області, однак полігон діє досі. Закрити сміттєзвалище і збудувати сміттєпереробний завод обіцяли практично кожен мер Львова та голова ЛОДА, однак безрезультатно Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/05/30/ryatuvalnyky_yakyh_zasypalo_na_grybovytskomu_smittiezvalyshchi_ymovirno_uzhe_703826
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.