Сієста, 28 днів відпустки та «робота вдома»: що нам готує новий Трудовий кодекс

15.03.2016 18:55

Новий Трудовий кодекс Верховна Рада має ухвалити вже у квітні. Міністр соціальної політики Павло Розенко розповів, які нововведення можуть чекати на українців з його прийняттям. Серед них – перерва на спеку, збільшений термін відпустки, менший випробувальний термі, заборона на звільнення одиноких матерів та можливість працювати з дому.

Новий Трудовий кодекс пройшов перше читання у Верховній Раді

Зокрема, в 155-ту статтю кодексу хочуть внести поправку, яка дозволить працівникам робити перерву на спеку. Іншими словами, вводиться традиційна для Південної Європи сієста, коли всі установи закриваються на перерву з 14 до 16-17 годин.

Також пропонують збільшити відпустку для українців до 28 днів, яка на сьогодні 24 дні.

Випробувальний термін для багатьох професій скоротять до одного місяця замість існуючих трьох. До того ж в документі прописують право співробітників відмовитися від виконання своїх обов'язків, якщо їм не платять зарплату у встановлені терміни або виплачують її не в повному обсязі.

Згідно з новим Трудовим кодексом роботодавці повинні будуть не просто відмовляти кандидату в прийомі на роботу, а письмово обґрунтовувати свою відмову. Причому цей документ можна буде використовувати в суді.

Також представники Мінсоцполітики стали на сторону працівників і внесли правку, яка забороняє звільняти матерів, у яких є діти до шести років.

Крім того, хочуть заборонити звільняти одиноких матерів і батьків.

Серед негативних змін для українців - не можна буде чотири місяці перебувати на лікарняному, ніяк не даючи про себе знати, а тільки два.

Крім того, якщо зараз позбутися робочого місця можна тільки через пиятику, прогули або розкрадання, то за новим кодексом звільнити можуть через розголошення службової таємниці, порушення техніки безпеки і ухилення від медогляду або щеплень.

Крім того, вводиться поняття «робота вдома», і вона повинна оплачуватися точно так же, як і в офісі, а за невчасно виплачену зарплату роботодавці повинні будуть платити пеню, проте її розміри поки не уточнюються.

Джерело: hromadske.tv

 

- See more at: http://tvoemisto.tv/news/siiesta_28_dniv_vidpustky_ta_robota_vdoma_shcho_nam_gotuie_novyy_trudovyy_kodeks_76891.html#sthash.p8wPoRpQ.dpuf

   А ще Проект Трудового кодексу передбачає такі нововведення:

1. Вперше будуть регламентовані права та обов'язки як працівника, так і роботодавця − «певного праву працівника є відповідний обов'язок роботодавця, і навпаки».

2. Проект кодексу передбачає, що укладення трудового договору буде можливе тільки в письмовій формі.

3. У документі встановлена заборона роботодавцю змінювати умови праці в односторонньому порядку.

4. Збільшено з 20 до 30% доплату за роботу в нічний час.

5. Зросла з подвійної до потрійної і доплата за понаднормові години роботи.

6. Підвищено розмір допомоги працівнику в разі скорочення залежно від стажу особи», − розповіла Денисова.

7. Проектом також передбачено заборону без згоди працівника змінювати умови трудового договору. Тобто роботодавець не матиме права вимагати від особи виконувати іншу роботу, змінювати умови праці та визначати меншу зарплату.

8. Роботодавець має право контролювати виконання працівниками трудових обов'язків, у тому числі з використанням технічних засобів, якщо це обумовлено особливостями виробництва, обов'язково попередивши працівників про застосування техзасобів.

Передбачається, що Трудовий кодекс, у разі його прийняття, набуде чинності з 1 січня 2016 року.

За матеріалами: forbes.net.ua

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.