Синютка ініціює звільнення головного лікаря Городоцької ЦРЛ, якого спіймали на хабарі

20.07.2015 21:30

У понеділок, 20 квітня, відбулося засідання Яворівського районного суду у справі про отримання хабара головним лікарем Городоцької центральної районної лікарні. Суд відмовив прокурору в обранні запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту та відсторонення від посади.

Фото: doba.te.ua
Фото: doba.te.ua

Про це повідомив начальник управління по боротьбі з корупцією прокуратури Львівської області Юрій Грицко, передає прес-служба Львівської ОДА..

«Рішення всіх судів у цій справі просто шокують, – додав Юрій Грицко. – Спочатку Городоцький районний суд затягнув справу, оскільки не прийняв жодного рішення через самовідвід суддів. Яворівський райсуд узагалі відмовив прокурору. Ми, звісно, оскаржуватимемо рішення і звернемося повторно із тими ж вимогами».

Тим часом голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вважає, що головний лікар Городоцької ЦРЛ, якого затримали під час отримання хабара, не може працювати на займаній посаді. Керманич області доручив директору департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богданові Чечотці скерувати подання на звільнення головного лікаря до Городоцької районної ради.

«Складність у тому, що ми не маємо безпосереднього впливу на кадрову політику Городоцької ЦРЛ, – пояснив Богдан Чечотка. – І як би ми не прагнули звільнення, призначити чи звільнити головного лікаря цієї лікарні можна тільки за участі Городоцької районної ради. Це прописано у статуті лікарні».

Нагадаємо, що у квітні цього року правоохоронці затримали головного лікаря Городоцької ЦРЛ за отримання хабара. Посадовець вимагав тисячу доларів США за сприяння у працевлаштуванні. Городоцький районний суд прийняв рішення про запобіжний захід – домашній арешт. Однак, термін арешту минув і лікар нещодавно повернувся на роботу.

 Джерело: ЗІК

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.