Скільки-б корову не доїли, молока вона більше не дасть !

26.02.2013 18:19

 

Французи кажуть:"Найкрасивіша жінка Франції не дасть Вам більше, ніж вона може дати", по-російськи це звучить так: "Выше буя не подпрыгнеш", український аналог приказки приведено в заголовку. Прем"єр-міністр і його уряд, напевно не знали що існує така народна мудрість, коли в липні 2010 року вводили в дію закон №2464-VI від 8.07.2010 року. Цей закон став непосильним тягарем для підприємців, особливо для малого бізнесу, після чого частина підприємців припинила свою діяльність, а друга частина пішла "в тінь" і перестала взагалі платити податки. Але нарешті прозріння прийшло, і сьогодні з"явилась інформація слідуючого змісту: "Уряд планує внести до Верховної ради законопроекти про зниження ставки єдиного соціального внеску до 15% і розширення шкали прогресивного податку на доходи фізосіб із зниженням мінімальної ставки до 10%.
 
Про це повідомив перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, передає "Інтерфакс-Україна".
 
"З метою ліквідації умов для існування тіньового сектора економіки і перенесення податкового навантаження на більш платоспроможну категорію громадян планується зниження нарахувань на фонд оплати праці шляхом суттєвого зменшення ставки ЄСВ", - сказав він в інтерв'ю тижневику "Бізнес".
В даний час ставка ЄСВ, яку сплачує роботодавець складає від 34,7% до 49,7% залежно від класу професійного ризику виробництва, крім того ще від 2,6% до 3,6% утримується безпосередньо із працівника."                                                                                                               Але, як кажуть: "Пізно пити "Боржомі", коли печінка вже розвалилась"
      Олег Ягель блог на Politiko.
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.