Сніжок і прекрасна депутана.

08.04.2013 12:26

Українське суспільство має всього дві претензії до опозиції - поперше, вона занадто деструктивна, а подруге вона занадто конструктивна. Опозиція до суспільства претнзію має лише одну - чому ви, суспільство, нарешті всі разом не вийдете й не зробите нас владою?

Ці взаємні претензії не розумні. Бунт - не результат рішення. Він - явище природи, таке саме, як повінь чи землетрус.

Смішно картатися тим, що суспільство не готове до спротиву. Воно ніколи не готове. Готовність з'являється в момент спротиву, вже після початку повстання. Старі кияни ще мали б пам'ятати, розповіді своїх батьків за те, що мало який найзапекліший антисеміт готовий просто так відібрати капелюха в перехожого хасида, проте, мало хто з найтолерантніших міщан не приєднається до погрому, якщо той вже почався на Деміївці.

Та частина суспільства, яка хотіла б, щоб опозиція констуктивно працювала в Раді, не голосувала за неї, а якби прроголосувала, тоді б трибуну блокували Регіони.

Ті з нас хто обурені, що Яценюк - не Гонта, а Кличко - не Залізняк, не проголосували б на виборах ні за Гонту, ні за Залізняка.

Згадайте, скільки грошей ви, ваші родичі та друзі, пожертвували на ув'язнених новітніх гайдамаків, які сидять у Броварах, Василькові, Харкові, Сумах? Ви навіть не виставили їхні портрети у вікнах своїх квартир, бо ви ще не хочете Коліївщини. І я не хочу. Хіба що іноді, коли прохожу повз одну симпатичну ювелірку на Подолі.

Втім, не можна заперечити й позитивної еволюції електоральних симпатій. Чи не вперше за роки "Незалежності" шанси на широку підтримку на президентських виборах отримали не номенклатурні персонажі, а Кличко та Тягнибок. Вони, щоправда, нажаль, є державними службовцями першого рангу, але не мали кар'єри у виконавчих органах влади. До недавнього часу виборець був готовий на посаду президента підтримати тільки того, хто раніше прокрався на посту прем'єра, тобто фігуру навищої бюрократичної статусності. Зменьшення в народі чинопочитання - очевидна заслуга Януковича.

Всупереч скавчанню в соцмережах, останній мітинг під ВР був чудовим. Вперше з нардепів було збито пиху, а хоч би й сніжками, для початку. Те, що до того вони не боялися ходити крізь натовп, було дуже поганою ознакою. Й тут таки ми чуємо голоси, що не можна ображати жінок, навіть, якщо це повії чи депутатші. Тобто, ув'язнювати жінок допустимо, а кидатися в них грудками - не допустимо.

Повна версія статті за посиланням:bratstvo.info/ua/propovidi/4743-snizhok-i-prekrasna-deputana

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.