Суддів і прокурорів хочуть саджати пожиттєво за великі хабарі

22.02.2016 20:39

Група з 50 народних депутатів різних фракцій внесла у Верховну Раду законопроект про довічне ув'язнення для суддів, прокурорів, слідчих та керівництва силових відомств за хабар в особливо великому розмірі.

Текст законопроекту №4109 на сайті парламенту поки відсутній, проте його основні положення розкрив один з авторів – нардеп з «БПП» Костянтин Усов.

Під хабарем в особливо великому розмірі розуміється сума у 207 тисяч гривень, яка прив'язана до мінімальної зарплати і при індексації буде змінюватися.

Автори законопроекту пропонують, щоб хабар у великому розмірі, отриманий суддями; головою Вищої ради юстиції, його заступником, членами Вищої ради юстиції; головою Вищої кваліфікаційної комісії суддів, його заступником, членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів, каралася довічним позбавленням волі з конфіскацією майна.

Також депутати хочуть, щоб за хабар в особливо великих розмірах довічне ув'язнення з конфіскацією майна отримували директор Національного антикорупційного бюро та його заступники, слідчі Національного антикорупційного бюро; міністр внутрішніх справ та його заступники, голова Національної поліції і його заступники, слідчі Національної поліції; генеральний прокурор і його заступники, прокурори, слідчі прокуратури; голова СБУ, його заступники, слідчі СБУ, голова Державної фіскальної служби, його заступники, слідчі Державної фіскальної служби.

Джерело: «Дзеркало тижня»

Джерело: Високий замок online —http://wz.lviv.ua/news/161186-suddiv-i-prokuroriv-khochut-sadzhaty-pozhyttievo-za-velyki-khabari

Джерело: Високий замок online —http://wz.lviv.ua/news/161186-suddiv-i-prokuroriv-khochut-sadzhaty-pozhyttievo-za-velyki-khabari

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.