У Городоцькому районі освятили меморіальну дошку загиблому в АТО воїну Андрію Юрзі

22.01.2015 21:56

 

Сьогодні, у День Соборності України, в м.Комарно Городоцького району на фасаді місцевої школи освячено меморіальну дошку краянину Андрію Юрзі, котрий в ніч на 23 листопада загинув у бою з російськими терористами неподалік села Піски, що на Донеччині. Андрій Юрга проживав у Львові, однак родом з Комарнянщини.

Він був засновником та співвласником фірми «Ю-КОМ», що виготовляє метало-черепицю та аксесуари до неї; член Комітету підприємців Львівщини. Зразковий сім’янин, виховував 14-річного сина,  передає власкор ІА ZIK.

На фронт 50-річний Андрій Юрга пішов добровольцем. Воював у добровольчому батальйоні «ОУН», мав псевдо «Давид». З перших днів Революції uідності на Майдані у Києві відстоював європейське майбутнє України.

Символічно, що відкриття дошки відбулось у День Соборності України. За соборність, цілісність та незалежність держави й поклав своє життя А.Юрга.

Освятили пам’ятну таблицю отці-декани Роман Шак та Іван Кузьмич. На заході були присутні рідні, друзі загиблого, представники районної і міської влади, депутати різних рівнів, а також багато молоді.

Андрій Юрга, як зазначили люди, які його добре знали, був для них не тільки вірним товаришем, а й взірцем людини із глибоким відчуттям національної гідності, патріотизму та самопожертви.

Джерело: http://zik.ua/ua/news/2015/01/22/u_gorodotskomu_rayoni_osvyatyly_memorialnu_doshku_zagyblomu_v_atoi_voinu_andriyu_yurzi_558312

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.