У Городоцькому районі зловмисники вже вдруге підпалили трансформаторну підстанцію

25.01.2016 20:51

23 січня, вже вдруге за останній місяць, невідомі зловмисники підпалили автомобільні шини і спричинили пожежу на комплектній трансформаторній підстанції №155 у с. Мшана Городоцького району (біля залізничного вокзалу).

 Своїми діями палії залишили без світла мешканців с. Мшана, а електрообладнання комплектної трансформаторної підстанції №155 повністю знищили.  Загальна сума збитків внаслідок двох пожеж складає понад 40 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Львівобленерго».

 Нагадаємо, що комплектну трансформаторну підстанції №155 у с. Мшана зловмисники вже підпалювали 2 січня цього року.

За цим фактом керівництво РЕМ звернулось із заявою до Городоцького відділення поліції Яворівського відділу поліції, Городоцької прокуратури та райдержадміністрації.

На підставі звернення 3 січня 2016 року Городоцьким відділенням поліції матеріали перевірки зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч.2 ст.194 КК України.

 ПАТ «Львівобленерго» звертається до керівництва головного управління Національної поліції України у Львівській області, управління СБУ у Львівській області, прокуратури Львівської області з проханням забезпечити відповідне реагування правоохоронних органів та органів прокуратури з метою своєчасного виявлення, попередження та запобігання протиправним діям з ознаками диверсійно-терористичної діяльності на об’єктах життєзабезпечення Львівщини.

 Джерело: ЗІК

5 коп.:   Ага, правоохоронні органи разом з прокуратурою вже наввипередки побігли розслідувати ці, як і інші,  протиправні дії. 

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.