У Львові футбольні фани пройшли маршем під гаслами «Слава Україні!», «Живи Білорусь!»

05.09.2015 20:16

Сьогодні, 5 вересня, у Львові українські та білоруські вболівальники, перед початком матчу національних збірних з футболу, пройшли спільним маршем до стадіону «Арена Львів».

Як інформує репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович, попри рясний дощ, до об’єднаного маршу долучились понад тисячу вболівальників. Свою ходу, що символізувала солідарність обох країн, вболівальники розпочали від Монументу слави, та попрямували вулицею Стрийською до футбольної арени. У голові колони футбольні фани несли великий банер з написом «Братство сумління».

«Це лицевик на честь сьогоднішнього матчу збірних України і Білорусі. Оскільки ми браття по крові, за сумлінням, і в тяжкі часи ми один за одного», –  пояснив львів’янин Андрій. 

Йдучи маршем, українські та білоруські вболівальники спільно та почергово сканували «Слава Україні!», «Живи Білорусь!», а також наспівували пісеньку про російського президента Путіна.  
«Ми хочемо продемонструвати, що є Білорусь. І хоч нині Білорусь має режим внутрішньої окупації, але ми сподіваємось, що наша країна незабаром  буде вільною. Для цього нам треба, щоб Україна виграла у російсько-українській війні. Тому наша акція на честь солідарності з Україною, бо ми розуміємо, що тут зараз відбуваєтеся те, що вершить долю всієї Європи», – зазначив вболівальник білоруської збірної В’ячеслав. 

Під час маршу футбольні вболівальники використовували фаєри та димові шашки. Ходу супроводжували працівники поліції, за рухом колони вони призупинили рух транспорту.
Нагадаємо, сьогодні о 19:00 на «Арені Львів» розпочнеться  матч футбольного чемпіонату Європи між збірними командами України й Білорусі.

  Відео ТУТ.

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.