У Львові облаштують тимчасову АС для автобусів Городоцького напрямку, – рішення виконкому

26.08.2015 21:32

Виконком Львівської міськради дав згоду на відкриття тимчасової автостанції «Західна» на вул. Городоцькій, 359 для обслуговування автобусних маршрутів Городоцького, Мостиського, Самбірського, Старосамбірського та Турківського напрямків.

Відповідне рішення прийняте на засіданні 26 серпня.

Згідно з рішенням виконкому, надано товариству з обмеженою відповідальністю «Бізнесресурс» згоду на відкриття автостанції «Західна» на вул. Городоцькій, 359 для обслуговування автобусних маршрутів Городоцького, Мостиського, Самбірського, Старосамбірського та Турківського напрямків.

Атестацію автостанції «Західна» має бути проведено у Державній інспекції України з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекції) відповідно до законодавства.

Як пояснила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, йдеться про облаштування тимчасової автостанції, поки не зреалізовано інвестиційний проект будівництва повноцінної автостанції на вул. Городоцькій–Збиральній.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що будівництво тимчасової автостанції конче необхідне, оскільки обговорюється скерування автобусів Городоцького напрямку на автовокзал на вул. Стрийській, а це може викликати обурення людей. Садовий запевнив, що тимчасову АС збудують протягом місяця-двох з мінімальними затратами і це не завадить проведенню конкурсу для інвестора з будівництва повноцінної автостанції на вул. Городоцькій–Збиральній.

Нагадаємо, депутати ЛМР на сесії 19 червня затвердили інвестиційний проект будівництва автобусних станцій для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках на вул. Пасічній–Зеленій та у Городоцькому напрямку на вул. Городоцькій–Збиральній.

Згідно з ухвалою, цей інвестиційний проект об’єднує два об’єкти інвестування, що дозволить потенційному інвестору залучити кошти на будівництво автостанцій на вул. Пасічній–Зеленій (для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках) та на вул. Городоцькій–Збиральній (у Городоцькому напрямку).

Як сказано у документі, після завершення будівництва автостанція для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках переходить у власність територіальної громади Львова, а автостанція у Городоцькому напрямку – у власність інвестора.

Відповідно до ухвали, загальна вартість будівництва автобусної станції для відправлення автобусів у Городоцькому напрямку становить 36 млн 884 тис. грн, площа ділянки – 1,34 га, площа забудови – 1590 кв м. Кількість поверхів – два.

Вартість будівництва другої автостанції – 4 млн 490 тис. грн, площа ділянки – 0,6133 га, площа забудови – 405 кв м. Кількість поверхів – один.

  Джерело: ЗІК

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.