У Львові стартував конкурс льодових скульптур

18.01.2016 22:02

У Львові на території різдвяного ярмарку розпочався конкурс крижаних скульптур–2016. На площі біля міської ялинки скульптори виготовляють витвори з льоду.

Конкурс на найкращу крижану скульптуру проводять у Львові кілька років поспіль. Цьогоріч ним завершать цикл різдвяних святкувань.

Як пояснив скульптор Тарас Бенях, цього року майстрів об'єднає єдина концепція — "Щедра". Ця тема уособлює цикл святкувань українців ще з дохристиянських часів, які щедро переплелися з традиціями християнської Європи.

У цей же час, глядачам, які спостерігають за виготовленням різдвяних символів пропонується за винагороду вгадати, що вони символізують.

"Наприклад ось ця скульптура називається Рециклінг і символізує відновлення та кругообіг життя в природі. Оці дві брили льоду це буде символ Водохреща і з них буде створений хрест", - говорить ведуча конкурсу Оля Гриневич.

Як пояснює переможниця минулорічного конкурсу льодових скульптур Дарія Альошкіна, перше місце тоді здобула за скульптуру риби, а цього року робить півника, як символ сонця і чоловічої енергії.

"Але півень це також символ тепла, затишку і добробуту, тож хотілось на цьому зробити якийсь контраст, бо скульптура з льоду, а він холодний", - каже Дарія

Джерело: http://lviv.strichka.com/item/38849388

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.