У Львові учасники АТО та волонтери вийшли на акцію проти політичних репресій

07.02.2016 17:50
Сьогодні, 7 лютого, бійці добровольчих батальйонів, ЗСУ та Національної Гвардії України з кількох областей (Волинська, Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська та рад інших областей) і волонтерські громадські організації вийшли на спільну акцію протесту проти політичних репресій.

Адже, як було повідомлено на акції, влада незаконно утримує за гратами і переслідує величну кількість учасників АТО та волонтерів, приписуючи їм сфальсифіковані справи. Побратими ув’язнених більше не можуть спостерігати, як замість державних нагород у патріотів забирають волю. Саме для цього була утворена всеукраїнська ініціатива «Побратими об’єднані», яка має на меті об’єднати всіх героїв України, які захищали нашу країну в зоні АТО, та волонтерів, які впродовж війни всіма силами їм допомагають, в цей раз для захисту політв’язнів.

Ось які вимоги до влади були оголошені на акції:

  • Звільнення незаконно-затриманих учасників АТО, бійців добровольчих підрозділів, волонтерів, громадських активістів, які перебувають під слідством, на думку бійців АТО, за сфальсифікованими справами.
  • Притягнення до відповідальності винних у вбивстві Небесної Сотні.
  • Притягнення до відповідальності посадових осіб, які винні у Ілловайському, Дебальцівському котлах та всіх провальних операціях , які були за час АТО.
  • Створення у всіх областях України підрозділів територіального захисту бійців АТО та волонтерів від свавілля теперішньої влади.

 

Учасники АТО та волонтери вимагають виконати їх до 20 лютого.

Звернення з вимогами будуть передані ініціативною групою Президенту України, а 20 лютого відбудеться всеукраїнський зібрання учасників АТО та волонтерів в Києві, а о 10.00, біля Жовтневого палацу, буде проведене віче.

Бійці та волонтери закликають долучитися до наступної акції всіх свідомих громадян, яким не байдужа доля тих, завдяки кому вони досі можуть спокійно жити у своїй вільній країні.

 Джерело: Галінфо

 

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.