У Львові відбувся мітинг «Ні – незаконній забудові парку “Залізна Вода”»

23.07.2015 22:39

Сьогодні, 23 липня о 9.00 годині перед будівлею Львівської міської ради відбувся мітинг ГО «Свідомі - Львів» - «Ні – незаконній забудові парку “Залізна Вода”». Суть демонстрації полягає у боротьбі з чиновниками, котрі надалі продовжують надавати під будівництво зелені паркові зони корупційним шляхом. На цей  раз частину парку «Залізна Вода». Там споруджують будинок для працівників прокуратури.

 Захід також відвідали громадські активісти, зацікавлені працівники ЗМІ та мешканці будинків поблизу паркової зони. А от представники місцевої влади проігнорували пікетуючих, вочевидь через те, що вони не мають гідного пояснення своїм незаконним діям.

ГО «Свідомі - Львів» разом з мешканцями мікрорайону під час мирного мітингу вимагали припинити забудову парку, де розташовуються багаті на залізо та срібло джерела.

«На момент ухвалення рішення ЛМР, прокуратура була наділена повноваженнями оскаржувати в судовому порядку дії наших можновладців, оскільки в даній ситуації контролюючий орган прямо зацікавлений в забудові рекреаційної зони, і тому відсутній конфлікт інтересів сторін, що є ознакою корупційних діянь» - зазначає Іван Яцишин, керівник львівського осередку ГО  «Свідомі».

Ми сподіваємося, що надалі дана ситуація набуде розголосу в ЗМІ, бо лише таким шляхом можна звернути увагу громади та зупинити корупційні дії чиновників. Ми ж, в свою чергу, зробимо усе можливе для вирішення даної проблеми.

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.