У Львові викрили групу осіб, які готували провокації на 1 і 9 травня

28.04.2016 20:46
Служба безпеки України викрила у Львові групу осіб, яка готувала провокаційний «першотравневий марш» від імені одного з ліворадикальних угруповань. Метою акції була дестабілізація ситуації в регіоні.
 
Про це 28 квітня IA ZIK повідомили у прес-центрі СБУ.
 
Під час обшуків за місцем проживання зловмисників правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та агітаційні матеріали, спрямовані на організацію та проведення маршу із антидержавними закликами.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.
 
Також в обласному центрі СБ України спільно з прокуратурою викрила угруповання, яке в соцмережах називало себе «антифашистьський супротив Львова» та готувало провокації на 9 травня.
 
Зловмисники готували та поширювали матеріали, які популяризують тоталітарний режим із використанням комуністичної символіки.
 
Під час обшуків у провокаторів вилучено комп’ютерну техніку та матеріали з доказами антиукраїнської діяльності.
 
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) Кримінального кодексу України.
 
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/04/28/u_lvovi_vykryly_grupu_osib_yaki_gotuvaly_provokatsii_na_1_i_9_travnya_694736
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.