Учасники сепаратистської організації "Галицький Яструб" виявились колишніми львівськими журналістами

24.07.2015 10:51

У п’ятницю 24 липня співробітники СБУ затримали у Львові двох учасників сепаратистського руху «Галицький яструб». В СБУ відмовляються називати прізвища затриманих, але, за даними ZAXID.NET, йдеться про 56-річну Олену Віщур (Бойко) та 42-річного Романа Богвелішвілі.

42-річний член КПУ Роман Богвелішвілі запам’ятався гучною заявою у жовтні минулого року про бажання переїхати до "ДНР". Пізніше він відмовився від цих намірів. Богвелашвілі у середині 90-х працював як журналіст і ведучий на кількох популярних львівських радіостанціях. Пізніше вступив в КПУ, і писав переважно у ЗМІ, що сповідують ліву ідеологію, представляючись експертом-аналітиком та політологом. Офіційно він працює директором агентства, що надає послуги із забезпечення музичного супроводу на різних святкуваннях.

Що стосується колишньої львівської журналістки Олени Віщур, відомої у соцмережах як «Елена Бойко», то раніше вона була неодноразово помічена у різноманітних провокаційних акціях. Детальніше про неї ZAXID.NET писав у статті «Львівське підпілля».

І Богвелішвілі, і Віщур (Бойко) були активними авторами сайту «Галицький яструб», де публікувалися матеріали виразно лівацького та антиукраїнського спрямування.

http://zaxid.net/news/showNews.do?stali_vidomi_prizvishha_zatrimanih_u_lvovi_aktivistiv_galitskogo_yastruba&objectId=1359650

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.