Україна перемогла на пісенному конкурсі "Євробачення-2016"

15.05.2016 10:56

Виступивши з драматичною піснею "1944" про депортацію кримських татар за часів Сталіна, українська співачка Джамала отримала сенсаційну перемогу в пісенному конкурсі "Євробачення-2016". Фінал конкурсу відбувся в суботу, 14 травня, у Стокгольмі. Співачка з України отримала 534 бала, що забезпечило їй лідерство.

Друге місце цьогоріч посіла австралійка південнокорейського походження Дамі Ім. Вибитися на другу сходинку вона зуміла завдяки пісні "Sound of silence". Співачка здобула 511 балів.

Третю сходинку зайняв російський співак Сергій Лазарєв з композицією "You Are The Only One". Російський виконавець здобув 491 бал.

Представниця Німеччини Джеймі-Лі Квіріц опинилася з 11 балами на останньому місці. Це вже четвертий в історії випадок, коли Німеччина здобуває найгірший результат з-поміж учасників фіналу конкурсу.

Цьогоріч на "Євробаченні" діяла нова система голосування - оцінки національних журі та телеглядачів в країнах-учасницях підраховувались та оголошувались окремо. Тож за результатом додавання балів в прямому ефірі голоси телеглядачів вплинули на загальний результат голосування національних журі.

Нагадаємо, Джамала ще до фіналу була серед фаворитів конкурсу поряд з австралійкою, росіянином та представником Ізраїлю.

http://ukr.obozrevatel.com

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.