Вчинок мужньої людини

03.02.2016 19:31

Вчора довго говорили з Айварасом Абромавічусом і він розповів ще багато всього цікавого. Хіба не сумно, що литовці і грузини змушені взяти на себе функцію захисників країни від деяких нечистих на руку людей, що хоч і народилися в Україні, але прорвалися у владу, завдають шкоду її інтересам. Я працюю разом з Айварасом в Раді з реформування держпідприємств, головою якого я став з його ініціативи і хочу підтвердити, що всі наші ініціативи по зміні керівників держпідприємств блокуються особисто Прем'єр-міністром з подачі одного з лідерів фракції БПП-Солідарність в Раді - Ігоря Кононенко і ще декількох груп впливу.
Сподіваюся, 16 лютого Рада знайде в собі сили не тільки відправити уряд у відставку, а й забезпечити те, щоб наступний уряд був повністю захищений від тіньових інтересів з президентської, прем'єрської або будь-яких інших фракцій. Також впевнений, що у всіх основних фракціях є достатньо здорових сил і вони зможуть підтримати процес очищення. Думаю, Верховна Рада повинна провести публічні слухання, запросити і Айвараса і пана Кононенко і на всі питання повинні бути дані вичерпні відповіді, я особисто теж готовий виступити на цих слуханнях. Ми повинні розблокувати найважливіші економічні реформи і приборкати корупційні інтереси.

 Михайло Саакашвілі Фейсбук

  НАГАДАЮ: Саме принциповість стала однією з причин відставки Міністра економічного розвитку і торгівлі, про яку він заявив сьогодні на прес-конференції в Києві. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«… Я прийняв рішення подати у відставку з посади міністра. Причина – різка активізація блокування скільки-небудь системних і важливих реформ в нашій країні. Це вже не просто відсутність підтримки або політичної волі. Це – активні дії, спрямовані на те, щоб паралізувати нашу реформаторську роботу: від несподіваного зняття охорони міністра і його сім’ї до нав’язування під наростаючим тиском сумнівних осіб в мою команду і на ключові посади в держпідприємствах», – додав Айварас Абромавічус.

Крім того, Міністр економічного розвитку і торгівлі України звинувачує народного депутата Ігоря Кононенко (БПП) в блокуванні роботи міністерства:

«… У мене і моєї команди немає бажання бути ширмою для відвертої корупції, підконтрольними маріонетками для тих, хто хоче в стилі старої влади встановити контроль над державними грошима. Ці люди мають імена, і одне з цих імен я озвучу, – це Ігор Кононенко. Будучи представником політичної сили, яка висунула мене на посаду міністра, в останній місяць він зробив дуже багато, щоб блокувати мою роботу і роботу міністерства».

 Джерело:  http://global-ukraine-news.org/2016/02/03/vidstavka-abromavichusa-ne-duzhe-horoshyj-sygnal-dlya-zahidnyh-partneriv/

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.