Відбулася конференція «Антикорупційний контроль місцевої влади»

20.08.2015 09:42

Сьогодні, 20 серпня о 13.00 в блакитному конференц-залі готелю «Жорж»  відбулася  прес-конференція ГО «Свідомі - Львів» на тему: «Антикорупційний контроль місцевої влади».

Спікери розповіли  про  результати роботи  ГО «Свідомі - Львів» за період червень – серпень.  Організація займається антикорупційною діяльністю за напрямами: аналіз проектів рішень Львівської міської ради, контроль закупівель та контроль кадрів.

«Протягом трьох тижнів ми та наші активісти моніторили періодичність засідань постійно діючих депутатських комісій. Варто сказати, що інформація (телефони, дні, години, періодичність засідань), які розміщені на інформаційному порталі Львівської міської ради щодо діяльності постійних депутатських комісій не відповідають дійсності. 

Нами було оформлено звернення до міського голови на предмет надання інформації щодо періодичності засідань комісій, однак, отримана  інформація мало чим відрізняється від тої, яка є на веб-ресурсі ЛМР, лише, можливо надано більше прізвищ та імен кураторів комісій» - зазначив Іван Яцишин, керівник львівського осередку ГО «Свідомі».

«Нашою організацією здійснюється контроль держзакупівель, які відбуваються за кошти місцевого бюджету у місті  Львові, замовниками, які проводять торги з порушенням законодавства в основному є комунальні підприємства та лікарні.

Всі порушення опрацьовуються та відправляються депутатські звернення в контролюючі органи, щодо встановлення фактів даних порушень та притягнення винних осіб до відповідальності» - зазначив Тарас Герляк, юрисконсульт ГО «Свідомі – Львів».

 

Також, прес-секретар громадської організації надала інформацію, що 30% депутатів рекомендовані до відкликання, адже вони пропускають більше 50% депутатських засідань. На даний момент ГО «Свідомі» презентували базу досьє, де зібрані біографії і факти корупційних діянь чиновників ЛМР.

Представники ГО «Свідомі» наголосили, що чекають нових активістів, небайдужих громадян нашого міста, адже лише об’єднавшись ми зможемо досягти змістовних успіхів у боротьбі з корупцією!

Джерело:  Прес-реліз ГО "Свідомі-Львів" 

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.