VIP-поселенці у Конча-Заспі

28.06.2016 19:25

Винайняти елітний будинок в Конча-Заспі по сусідству з нардепом Олегом Ляшком коштує 250 грн. на місяць. Утім, голова «Радикальної партії» робить це за п’ять тисяч на місяць, орендуючи маєток нібито у друга. Його сусідом по VIP-поселенню є також військовий прокурор Анатолій Матіос, хоча згідно із декларацією він немає статків для утримання елітного житла. Натомість, вони є у його дружини-мільйонерки. 

Високі паркани, а за ними дорога нерухомість та автівки класу VIP – це селище Рудики, елітне місце в Конча-Заспі. Саме тут, на вулиці Кедровий провулок, оселилось одразу декілька українських політиків та високопосадовців.

Цього тижня генпрокуратура вирішила навідатись до одного і з них – екс-голови апарату президента часів Януковича – Андрія Клюєва. Однак, як переконують у ГПУ, випадково переплутали в адрес і завітали до «радикала» Олега Ляшка.

Однак й у самого Олега Валерійовича є на що подивитись. Не поступається своєму одіозному сусіду Андрію Клюєву ні і висотою паркану, ні площею, ні масштабами майже королівського житла. І як виявляється, Ляшко справжній щасливчик – елітне життя у Конче-Заспі тому обходиться майже безкоштовно.

Оренда 60 соток землі, на яких стоїть будинок у 550 квадратів , згідно декларації, обійшовся головному радикалу країни всього за 5 тисяч гривень на місяць.

 «Я нагадаю, там не тільки більше 500 квадратних метрів будинок, 60 соток землі плюс елітне селище – це Конче-Заспа, де сотка вартує в декілька раз більше, ніж в цілому під Києвом. Але, якщо для Ляшко є навіть пільгова ціна від друга за оренду, то для політика це непрямий, але фактично хабар», ­- стверджує політолог Володимир Фесенко.

Офіційні ріелтори пропонують орендувати тут житло за майже 250 тисяч гривень на місяць. Це за 400 квадратів будинку з невеличким подвір’ям.

94205

Але, як з’ясувалось, головний військовий прокурор Анатолій Матіос – теж житель елітних Рудиків. Його будинок всього за кілька метрів від Клюєва та Ляшка. От тільки сам військовий прокурор, судячи з декларації, бідний як церковна миша. Усі статки належать його багатій дружині.

Будинок у Рудках на 518 квадратів не єдине надбання Ірини Барах – дружини-мільйонерки військового прокурора. Бізнес-леді володіє квартирами та офісами у Херсоні , нерухомістю в самому центрі Києві, де вартість житла стартує від 1 мільйона доларів.

Утім, очільник військової прокуратури, будучи на відповідальній посаді, коли в країні війна, не цурається жити поруч із головними прибічниками режиму Януковича.

«В Конча-Заспі є певний стандарт: якщо ти домігся успіху в житті, то маєш жити серед таких, як і ти», – розповідає політичний експерт Андрій Золотарьов.

Це Україна, де слуги народу, державні службовці вважаються елітою. На камеру чиновники  їдять землю, розповідають як їх болить за простий люд і обіцяють покарати винних за злочини проти народу. А за кадром живуть тут, подалі від простих смертних.

 Джерело: http://www.newskraine.com.ua/vip-poselentsi-u-koncha-zaspi/

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.