«Всі ми є в одному човні...»

27.11.2015 21:52

Виборча кампанія у Городку сьогодні була підсумована кульмінаційною подією. У великій залі районного Народного дому відбулась установча сесія нової міської ради, якій випаде працювати для потреб громади щонайменше два найближчі роки.


Зібрання, на яке прибули також представники різних рівнів влади, депутати райради, небайдужі городківчани, відкрив голова міської виборчої комісії Я.Лютак. Почали з державного Славня та з хвилини мовчання на шану пам’яті полеглих героїв Революції Гідності, українських вояків. Городоцькі священики провадили спільну з присутніми молитву. Потім мали промови. Настоятель храму Благовіщення Михайло Греділь, знаний капелан-волонтер, не приховував свого критичного ставлення до дій вищих гілок влади, і не тільки. Слова, виголошені ним, зокрема, – у заголовку цієї публікації. Тобто перед загрозою ворожої навали маємо відкинути зайві амбіції і спільно працювати на порятунок рідного дому. Опісля о. Іван Лупій закликав висуванців громади дотримуватись в роботі засад духовності й людської моралі.
Засвідчили своє бажання конструктивно працювати з депутатським корпусом і виконавчими структурами міста голова РДА В.Ременяк та голова райради В. Більовський.
До роботи приступив новий голова міста Роман Кущак. Він, зокрема, запропонував обрати на посаду секретаря ради Руслана Бурого. Кандидатура від міського голови не була підтримана депутатами під час таємного голосування. Опісля більшістю голосів була обрана секретарем Юлія Віткова. Потім через політичні впливи депутати не обрали другим заступником пропонованого Кущаком Степана Попка. Голова був прикро вражений некомпромісністю депутатів, оскільки під час передсесійних перемовин йшов назустріч побажанням обранців, був усесторонньо демократичним. Таким чином, вважає п. Роман, частина депутатів на догоду політичним інтересам (а їх, переконаний, не повинно існувати в міськраді) протиставила себе городківчанам, які довірили йому зміни у місті.
Чи ми всі «в одному човні»? Це засвідчать найближчі робочі сесії Городоцької міськради.

(Наш кор.).

 Джерело: "Народна думка"  https://www.facebook.com/ndoom.lv

  PS: Вангую: "Пан Кущак ще неодноразово буде прикро вражений, а щодо човна, то і в одному човні можа грести в різні боки, але як показує практика переважно депутати гребуть під себе, а човен при таких "гребцях" пливе просто  за  течією.  

 

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.