Як через одне смс-повідомлення чоловік позбувся 112 000 гривень

04.03.2016 10:45

До Франківського відділу поліції 18 лютого звернувся 45-річний житель одного зі сіл Городоцького району, який став жертвою шахрайства.

Як повідомив чоловік, тиждень тому на його мобільний телефон надійшло смс-повідомлення про те, що він виграв автомобіль «Ніссан» хоча потерпілий не брав участі у жодних конкурсах чи акціях.

Під час телефонної розмови невідома особа, яка представилася працівником фірми «Ніссан», повідомила, що для отримання транспортного засобу йому необхідно сплатити податок. І надала номери рахунків.

Чоловік наступного дня поїхав до Львова, де через термінал відправив кошти на п’ять банківських карток та поповнив аж дванадцять рахунків за різними номерами мобільного зв’язку. Загальна сума коштів, якою заволоділи шахраї, склала майже 112 000 гривень.

Відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області повідомляє, що, не отримавши обіцяного автомобіля протягом тижня, потерпілий зайшов на офіційний сайт торгової марки. Переконавшись, що ані виробник, ані його дилери жодних акцій не проводили, він вирішив звернутися до поліції.

Правоохоронці з’ясовують  усі обставини події. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

    PS. Подібні СМС повідомлення приходять на телефони чи не щодня, але правоохоронці нічого не роблять для профілактики подібних випадків керуючись принципом "Нема тіла - нема діла". 
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.